Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vicces dolog történt...

Milyen vicces dolog történt veletek miota megszületett a baba?

Figyelt kérdés

pl én már sikerült leennem (pattogatott kukoricával, leinnom :)

majdnem minden napos eset hogy véletlenül szemközt spriccelem az anyatejjel véletlenül


egyszer teli behányt a vállamra (vagyis a hátamra ezt nem vettem észre és ugy mentem ki hányos pólóba a postáshoz


volt hogy telibekakilt ált elmenős ruhámat hiszen mikor kell kakilni mikor épp siettek felöltöztél rajta meg pelenkát cserélsz


2013. ápr. 16. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam van. Pelenkaztam, bepisilt. Gondolkodtam mit tegyek ala hogy is legyen. Alatettem a pelenkazo alatetet megint bepisilt. Ujabb gondolkozas milyen ruha stb, a vegen 3x pisilt be mire be tudtam pelenkazni. Mar kinomban nevettem.


a telibe spricceles allando, mert mindig akkor engedi el a cicit amikor spriccelek..


szopi kozben egyszer felnezett es teli szajbol nevetett, elkapott a rohogo gorcs annyira fura volt


fujt a szel es megdobta a babakocsit majdnem repultunk mindketten (mondjuk ez nem volt annyira vicces) :)


es meg csak 4 honapos

2013. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egy éves most a kisfiam. Olyan 1 hónapos lehetett mikor esti fürdés után pellusozztam és akkorát pukizott, hogy teljesen összerezzent , ugy megijedt. Kétszer egymás után.
2013. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 4 hónapos kisfiam van. A pelenkázás közbeni bepisilés szinte általános de amikor egy alkalommal háromszor is nyomott gejzírt már kicsit ideges lettem mert minden olyan volt körülöttünk. Ránéztem a gyerekre aki teli szájjal vigyorgott erre már én is elkezdtem röhögni. Így végül is vicces volt. Aztán egyszer amikor a kezemben volt felnézett rám és elkezdett hangosan nevetni. Erre én is elkezdtem mire ő még jobban nevetett mire én is jobban rázendítettem. Jó egy percig nevettünk így egyre jobban, hogy már a könnyem csordult ki. :-)A harmadik az volt amikor sétáltunk és álmában a kocsiban olyan pukit nyomott, hogy tőlünk egy méterre is hallották és ránk néztek. Mi meg anyummal nevetőgörcsöt kaptunk. És még sok ilyen lesz:-D
2013. ápr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
:D 3 hónapos volt a kislányom,mikor pelenkázás közben lehajoltam a tiszta pelenkáért és a fejem felett szó szerint elsüvített a kaka. Szerencsém volt,így a ruhám helyett a mögöttem lévő szekrényen landolt a dolog,meg persze a pelenkázón és a földön is :D Ezt mind hajnali ötkor :D Azelőtt azt hittem ilyen csak a filmekben van,de nem :D
2013. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaj de jók, cukik, még írjatok! :D Én majd még csak júliusban szülök, de nagyon jó olvasni őket! :D
2013. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Kiváncsi lennék én miért lettem lepontozva?
2013. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

csajok...könnyesre nevettem magam:D

nekem most lesz vasárnap 1 hónapos a babám

2013. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Uh kakis sztorik nálunk is vannak bőven...

Mikor pici volt és hasfájós, sokat kötöttem kendőbe itthon is, én is mindennel leettem szegényt. :)


Pár hete szintén kendőben volt. Most 1.5 éves. Ettem a kalácsot és egy nagyobb morzsa beesett hozzá a kendőbe, abban a percben elkapta, rám mosolygott és annyit mondott: Köszi! :) Azt hittem alszik. :D


Múltkor ültem a kocsiban és hirtelen piros lett a lámpa, leengedték a sorompót én meg felkiáltottam, hogy "Jöööön a vonaaaat!", de hamar rájöttem, hogy egyedül vagyok a kocsiban, a lányom az apjával volt otthon. Még jó, hogy nem egy tömött buszon voltam ilyen lelkes. Hazáig röhögtem, mekkora hülye vagyok!


Védőnőnél:


- Gyere induljunk, apa vár!

- Melyik apa?


Egy apja van, honnan vette ezt? :D Égtem mint a Reichstag!

2013. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

De szuperek:DDD


Én rögtön a kórházban kaptam röhögőgörcsöt, ráadásul császároztak, úgyhogy majd' szétszakadtam...

Az egyik ápolónő meg akarta mutatni, hogy hogy itassam pohárból a picurt -kellett neki 1 kis desztillált víz-, a nyaka köré terítette a textilpelust, ami összevissza állt, már az is vicces volt, de ahogy a kis száját teli vigyorra húzta az üvegpohárral, közben meg a pici mérgesen nézett, mert nem értette, mit csinálnak vele, az haláli volt :D

Kis manó mérges szemmel meg hatalmas, vigyorgó szájjal... akkor lelkiismeret furdalásom volt, hogy kinevettem szegényt, de túl cuki volt.:D



Egyszer büfiztetés közben hívtak valami marketing kapcsán a Tmobiletól, a pici a kezemben volt, úgy beszéltem a mukival. Nagyban mondja a mondókáját, mire a kismanóm akkorát belebüfögött neki a telefonba, hogy azt hittem elájulok.:D A telefonos emberke meg elhallgatott, aztán nagy nehezen kinyögte, hogy köszi, viszlát, de alig bírta visszatartani a röhögést, én meg csak égtem... :D

2013. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon jó sztorik!!! könnyesre nevettem magam most reggel. Köszi Lányok! :) Nálunk csak iszonyú hangos böfögősek voltak eddig boltban, de a ti sztorijaitok jobbak :)
2013. jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!