Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek? Elhagynátok...

Ti mit tennétek? Elhagynátok a párotok egy 1éves gyerekkel? Más is jár ilyen cipőben?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 7éve vagyunk eggyütt a párommal,mostanra eléggé kihült a kapcsolatunk,mint írtam van egy 1éves babánk,amikor terhes voltam,lettem minden rendben volt...DE!! azóta mióta megfogant a baba nem is szexeltünk,sem semmi más,a 9hónap alatt azért neem mert féltettük a babát,de azóta már réges rég élhetnénk újra nemi életete,de ő nem akar,egyszerűen elsem magyarázza hogy miért nem,az biztos hogy nem csal meg,mert itthon dolgozik,lent van a pincébe egy műhelye így bele látok a napi dolgaiba..

De sajnos még egy puszit is ritkán kapok,vagy egy ölelést vagy akármit..


A másik probléma,hogy reggel 9től este 9ig dolgozik,hétfőtől vasárnapig,nem mondom hogy nem kell az a pénzt,de ez akkr is túlzás,amióüta mgszületett a baba egy közös programunk sem volt,bár elötte sem nagyon,annyira vágyom rá hogy mennyünk valahova,mindegy hova,csak közös program legyen,és nem kérek sokat,csak 1vasárnap délután..nem 1egész hétvége :(

De neki erre sincs ideje..


Lassan úgy élünk mint 2lakótárs és ennyi..

A többi dologgal nincs probléma,nagyon nem is veszekszünk,de ugye bár 2óra alatt nem nagyon lehet min,most hogy itthon dolgozik kb 3-4x 10percre feljön a babához,talán ez most jó,de ez is még édes kevés..


Annyira boldogtalan vagyok..

De ő azt mondja hogy csak az én oldalamat látom,azt nem hogy neki mennyit kell dolgozni,a semmiből kifizetni a dolgokat..stb..és hogy őt ez teljesen felemészti!


Ti mit tennétek?

Szeretem őt.és meg is oldanám a dolgokat de hogy?

Ez így annyira nem jó..

Azt még elfelejtettem mondani hogy én 22éves vagyok,ő pedig 35..a kor külömbség sosem volt probléma.


Ne haragudjatok hogy hosszúra nyúlt.


2013. ápr. 16. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem kicsit nagy a korkülönbség, lehet ő már más értékrenddel gondolkozik.

Ellenben viszont nem halálraítélt szerintem a dolog. A párodnak is kikapcsolódásra van szüksége, mert tényleg beleörlődik a munkába. Valahogy rá kell venni, hogy egy kis szabadidőt szakítson magának. Nem írtad mit dolgozik, de ha határidős is, akkor is kell pihenni, kikapcsolódni. Lehet bántja, hogy te nem dolgozol, ő meg hajt mint a tatár, csak szerintem már túlzásba viszi.

Az kellene, hogy a gyerek nagyinál lenne, ti ketten menjetek el kicsit kikapcsolódni. Neki is erre van szüksége!

2013. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát, attól függ. h mennyi a valóságalapja. ha nem dolgozna a hét 7 napján, hanem mondjjuk csak hétfőtől szombat délig, akkor valóban nem tudnátok kijönni a pénzből vagy meglennétek úgy is?
2013. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha gyesen vagy esetleg annyit tudnál neki segíteni, hogy gyes mellett heti 20-30 órát elmész dolgozni, neki is kevesebbet kell akkor, hétvégén lenne a családra idő.
2013. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Autószerelő.


Hát igen neki is erre lenne szüksége,de ő ezt nem látja be sajnos..

Azzal egyébként nincs gond hogy a gyerek velünk lenne,az én anyukám meghalt anyósra meg 2percre nem biznám rá..


De szerintem sem menthetetlen a dolog,csak nem tudom hogyan kezdjek el dolgozni rajta!

2013. ápr. 16. 15:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy dolgozik, te el fogod tudni tartani magatokat?

Lakásbérlét Bp min. 50 eft, regzsi kb. 60 eft/ hó

kaja 2 főnek kb. 70 eft.

Ez mind megy?

Szerintem nagy a korkülönbség köztetek, egy 35 éves férfi már örül annak, hogy megállapodott építi a jövőtöket. Te 22 évesen még nemi életet akarsz élni rendszeresen, bulizni szórakozni.


Ne hagyd el a párodat, nagyon rendes embernek tűnik. Nem tudod milyen kemény az élet gyerekkel egyedül a világban.


Mondd neki, hogy depressziós leszel, ha nem mentek el valahová, legalább havonta egyszer. Meg kell hogy értse!

2013. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem próbáltál meg "udvarolni" neki? Megdicsérni, véletlenül megsimogatni, főzni valami finomat és levinni a pincébe :)
2013. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
azért, ha nincs szex, gyengédség, sőt szinte semmi kapcsolat nincs kötztetek azonklívül, közösen nevelitek a gyereket (se egy esti beszélgetés, se egy közös filmnézés, semmi) és valójában nem kellene ennyit dolgoznia, csak a pénzre fogja, akkor bizony elhidegült tőled. és ez nem egyenlő a megcsalásssal. úgy is elhidegülhet, h közben nincs senki más az életében. ezért is kérdeztem, h ez kifogás-e vagy tényleg olyan helyzetben vagytok (hitelek, te nem gyesen, csak gyeden, stb)
2013. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy 35 éves férfinak igenis szüksége van a szexre. Az értékrendje viszont, valóban más lehet, mint a Kérdezőnek. 35 évesen tényleg a család az első. De a Kérdező se írta, hogy bulizna, meg ilyenek, csupán több törődésre vágyna. Az meg nem kortól függ. A szerelem kortalan:)
2013. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a bulizós fajta,én nem kiélni akarom magam,hanem hármasban egy közös délutáni program,1állatkert,1fagyizás vagy akármi..csak eggyütt legyünk.


És igen tudom hogy nagyon rendes ember hogy dolgozik éjt nappal át téve,és hogy tényleg megvan mindennünk,de nekem a szeretet,a gyengédség ..stb kell


Azt nem mondom hogy kell minden forint,de azért az albérletet,az alkalmazottat,a rezsit ki kell fizetni,és még a gyerek dolgait is fizeti,én csak a 38ezret kapom havonta.

Szóval hónap végén nem az van hogy nem tudunk mit enni,van nekem is neki is kocsi,most vettünk 80ezerért gyerekülést is,szóval bármit megkaphatunk,de nekem ez nem számít..nekem ő kell nem a pénze,sosem érdeket,mert anyukám egyedül nevelt,igy tudom mi az a spórolás,szegénység,meg vajas kenyér sóval ebédre...

2013. ápr. 16. 15:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8.

így van, szerintem is. és egy "átlag" 35 éves férfi alig várná, h egy dolgos, kötelességekkel teli nap után végre összebújjon a fiatal feleségével....

2013. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!