Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babám nem alszik...

Csak az én babám nem alszik szinte semmit napközben?

Figyelt kérdés

Akàrmit csinálok, nem alszik, ha leteszem, sír...sokat vagyok vele, de magamra nincs idôm csak ha pàromitthon van, vagy ha megunom, és kicsit magàra hagyom a picit (nagyon ritka)

1 hònapos a pici.



2013. ápr. 16. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Megunod,és magára hagyod??Miért?

Ő még nagyon picike,okkal sír!

Éhes,szomjas,kakis,pisis,melege van,fáj a hasa stb...

Derítsd ki,hogy miért sír!!!

2013. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez utal valamire ! Hasfájos a baba ? Cicizik vagy tápos ?

Nálunk is ez volt most már 5 hós ! Kiderűlt , hogy kevés neki a cici , így elkezdtem úgy adni neki , hogy cicizet amennyit bírt ( elég keveset ) , utána pedig tépszert kapott így felesbe adtam neki , és láss csodát 3-4 órákat aludt ! Meg elkezdtem neki cumit adni !

2013. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Fektesd hasra, cumi a szajaba. Simogasd szep lassan a hatat, paskold picit a segget, hogy erezze a hullammozgast.

Esetleg fogd a kezet, nalunk ez sokszor bejott.


Amikor tulporgott a lanyom, akkor a monoton zaj valt be. Elkezdtem porszivozni.. De volt hogy a hajszarito mento.

Orakat aludt par perces zaj hatasara :))


Vagy babakocsiba rakd be es tologasd. Ha erkelyetek van, akkor a friss levegore is kirakhatod. Csak jol oltoztesd fel!

2013. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne b....már meg! 1 hónapos!! EZ nem egy nagyobb gyerek, hogy berágsz rá, és hagyod, hagy tombolja ki magát. Nyomozd ki, mi a baj! Valami nem stimmel nála, tuti.
2013. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem igazàn szoktam hagyni, tudom hogy okkal sir! Volt hogy pont az volt a baj hogy nem "hagytam" aludni!:D a cumi jo ötlet, bevetem!!
2013. ápr. 16. 16:39
 6/17 A kérdező kommentje:
Mindent megtettem, balkonon sétàltunk, jòl bekajàltattam, pelus csere, meleg kendô, cumi, minden volt màr, most elegem van. Még ötletek?
2013. ápr. 16. 16:46
 7/17 A kérdező kommentje:
Zaj is van mindig, nem tudok csendben lenni:) mindig szòl valami a lakàsban.
2013. ápr. 16. 16:46
 8/17 A kérdező kommentje:
Adok neki hasfàjos teàt, na az még szép lesz, cumizni se akar...ha nàlam van, az se jò neki
2013. ápr. 16. 16:47
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet a tea nem jó neki. Az én lányomnak csak jobban fájt tőle a hasa. Többet ártott, mint használt.
2013. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
sokféle módszer van még a hasfájás enyhítésére. a tea nálunk sem ért semmit. espumisan, infacol stb stb nézz utána biztos találsz valamit ami segít!
2013. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!