Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van egy nap a babátok...

Mennyit van egy nap a babátok hason?

Figyelt kérdés
Az én babám 5 hónapos,és annyira nem szeret hason lenni...

#baba #nakpközben
2013. ápr. 17. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos nagyon keveset mert egyátalán nem szereti ezt a pózt.3honapos
2013. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor még az enyém se szeretett, Most se sokáig, de egyre jobb a helyzet. most 6 hónapos. muszáj őket hasra tenni, úgy erősödnek. az enyém már átfordul, csak vissza még nem tud és pár perc után nyafi van hogy elfáradt. De egyre többet bír ki.
2013. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3 hónapos,és csak hason van.Egész nap,úgy is alszik.Ő neki csak hason jó.

Háton ordít,nem szeret úgy lenni.

Ha játszik,játszunk akkor van csak háton,de hamar átlöki magát hasra. :D

2013. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

most mértem 8 percet bírt...

hasról átfordul hátra,de fordítva nem..körbe.körbe is forog hason is háton is,de hogy fog kúszni,ha nem szeret hason...

2013. ápr. 17. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
úgy szoktam csinálni hogy naponta többször pici időre ,mig a türéshatára engedi hasra teszem,mert erősödnie kell.de természetesen nem mindenáron.
2013. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Idővel megerősődik és akkor bejön neki a hason levés. Aztán jöhet a kúszás.. Az én 6 hósom se szeret sokáig hason és mégcsak körbe se forog. 7 hóig átfodul, 8 hóig kúszás.Még nyugi :)
2013. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor én szerencsésnek mondhatom magam erről a részről, mert az enyém meg csak hason alszik. Most 4 hónapos.

Nagyon szépen emelgeti a fejét, sokáig megtartja, szeret így lenni. szóval sokat van így.


Viszont ennek a hason alvásnak a hátulütője meg az hogy ő meg egyáltalán nem alszik háton. Próbáltam már sokszor, elbólint mert már annyira fáradt de kb. 2 perc és felébred és üvölt. rögtön hasra rakom és azonnal alszik mintha nem is történt volna semmi.

2013. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aludni hason alszik mindig,mivel forog is,igy napközben is hason van mert úgy jobban tud nézelődni már meg játszani.6hós múlt,de kb 4hónapos korától ébren is szeret hason lenni.
2013. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!