Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsin a babahordozóban...

Babakocsin a babahordozóban sétáltatni 4hónapos babät "cíki"?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

egyrészt miért lenne az?

másrészt meg kinek mi köze hozzá

2013. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Úgy sétáltatod ahogy nektek jó, ha kényelmes a babának akkor úgy. Én babakocsiba tettem a babát, úgy sétáltunk, de láttam már a hordozós megoldást is.
2013. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is hordozóban sétálok vele, mert a mózest kinőtte, a sport részhez meg még kicsi.
2013. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én rengeteg ilyet láttam. Nem ciki szerintem, ha szép napos idő van, nem fúj a szél, akkor nyugodtan. Bár személy szerint én nem sétáltattam így, pedig lehetett dokkolni a kocsihoz a babahordozót, de úgy gondoltam nem kényelmes a babának, nem tesz jót a gerincének. Bár autóban is vittük ugye akár 1 órás útra is, de ilyen szép időben akár 2 órát is lehet sétálni, szerintem babakocsiban feküdni kényelmesebb neki. De úgy vidd, ahogy te szeretnéd, egyáltalán nem ciki. Én megyeszékhelyen lakok, rengetegen sétáltatják így a babájukat:)
2013. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszaitokat!Megnyugodtam:)
2013. ápr. 17. 11:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is sokat sétáltam igy vele,mert a hordozóban szivesebben elvolt,nézelődött.A sportrészhez meg még kicsi volt.Igaz volt aki megjegyzést tett,de akkor sem fogom sírva sétáltatni,mert a mózes részt már nem szerette.Senkinek semmi köze hozzá,hogy hogyan sétáltatod.Ha nektek megfelel,akkor én nem törődnék vele,hogy ki mit mond.
2013. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem ciki, hanem egyre inkább divat:(

Nem egészséges.

Babakocsiban a vízszintesben a legjobb a babának, főleg ha alszik.

2013. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak nagyon nem egészséges.
2013. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is nagyon elleneztem anno,mikor az első fiam imádta a babakocsizást úgy,ahogy volt...cikinek soha nem tartottam,csak feleslegesnek gondoltam,most megszületett a második gyerkőc,sehogy sem sikerült beleerőltetnem a mózesba,csak üvölt egyfolytában...de nekem meg menni kell,így felcsatoltam a hordozót és lám...alszik is benne,nem is olyan nyeszlett,van oldaltámasza,így ez van! a pocakban sem egyenes gerinccel vannak ha jobban belegondolok,ha ezt kinőtte,pedig a sportrészbe fogom tenni,mert nem tudok mit csinálni.A nagyobbat is 6 hónaposan abba kellett tennem,mert addigra elege lett a mózesből :)
2013. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A pocakban nem is tudna egyenes háttal lenni:)

de ne hasonlítsuk már össze a kettőt!!!!

a pocakban nem a gerincére nehezedik az egész súlya...

a hordozóban görnyed bárhogy is nézzük

2013. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!