Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Semmi jele még a fogzásnak,...

Semmi jele még a fogzásnak, de lehet ebből hamarosan fogacska?

Figyelt kérdés

1hónapja alul és felül az ínye alatt látszanak a fogai

3hós kora óta töm mindent a szájába


6hónapos mult


Van közöttetek olyan akinek nem volt előjele csak kibújtak a fogacskái?



2013. ápr. 17. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi előjele volt, mint nektek. 8 hónapos elmúlt mikor kijött az első foga. Se nyűgösség, se hőemelkedés, se lágyabb széklet, semmi nem jelezte. Igazán az ínye sem volt megduzzadva, vagy bepirosodva. Egyszer csak láttam, hogy kilátszik a fog teteje.
2013. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor talán látok némi reményt :)


csak mert nekem ennyi hónaposan már 4 fogam volt

2013. ápr. 17. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos a babám, már 2 hónapja átlátszanak a fogacskák, akkor azt mondta a védőnő, hogy max 1 hét és kint lesznek. Azóta sincs semmi. Tömköd mindent a szájába, néha nagyon sír végette, de van hogy hetekig semmi jele a fogzásnak. Ha itt lesz az ideje kibújik.
2013. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányomnak első fogánál nem volt jele,csak a töm mindent,de azt két hónaposan is csinálta már.Egyszercsak hisztis volt stb,és kinn volt egy foga 5hónapos 1hetesen kb.A második fájt neki szerintem,azért sirt,mert az első áttört már.A 2. meg 10napra rá tört át,de egy este és egy délelőtt volt hisztis csak.Most jönnek felül,duzzadt neki,néha sir is,de nem bújnak még kifelé,csak látszik,ahogy jönnek le bent a fogai.
2013. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak 8-9 hónaposan jött ki alul az első fogacskája , de semmi jele nem volt , illetve fájt neki mikor már bújt kifele , paradontax baby-t adtam rá neki néha meg fogíny gélt , de ez max 3 x fordult elő , h. a fájdalom csökkentése miatt muszáj voltam ezekhez nyúlni , 2. fog kibújása már nem is fájt neki , csak rágcsált mindent. Most lesz 1 éveske , de felül még nem bújt ki neki egy sem.Engem sokan riasztgatnak , h. már felül is minimum 2 fognak meg kellene lennie , de szerintem butaság.Minden gyereknél máshogy és más időben jönnek a fogak.Ha az én "fognövekedésemre" ütött , akkor másfél-2 éves korára lesznek talán felül fogai...:D
2013. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért kell mindent siettetni? Majd kijön. Majdnem 9 hósan jött ki a fiam foga.
2013. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!