Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható Pelenkát szeretnék...

Mosható Pelenkát szeretnék használni. Van valakinek személyes tapasztalata, hogy milyen a magyar Csimota Pelenka?

Figyelt kérdés

Egy fórumon láttam használtan eladót. Nagyon jó áron, de nem tudom, hogy érdemes-e megvenni.

Az érdekelne, hogy aki már használt ilyet, és másfélét is, az milyennek találta.

Kényelmes? Puha? Hány órát bír ki? Esetleg éjszakára is jó?

Mekkora csomag a popsin. Mettől meddig használható? Kombinálható más márkák külsőivel, betétjeivel?



2013. ápr. 17. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem vegyél belőle két-három darabot, aztán ha nem jön be, eladod.

Én szeretem, nem képez túl nagy csomagot (legalábbis a Moapelhez viszonyítva), nagyon szép, és nem nagyon deformálódik a sok mosástól. Viszont régebben nem bírt túl sokat, most már kibír 3-4 órát, gondolom, kevesebbet pisil a babám, azért. Éjjelre azért nem próbálnám ki, maga az eladó is azt mondta, éjjelre inkább használ eldobhatót. :)

A külsőjét nem tudom, mivel lehet variálni, Monapellel nem, annál kisebb.

2013. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerettem a Csimotát, de tényleg először pár darabot vegyél csak és ha tetszik, utána a többit:).
2013. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Csak tanácsként írom, hogy ne vegyél használtan mosható pelenkát. Nem tudom, olyan mintha alsóneműt is vennénk használtan. Olyan mintha a régi használt textilpelenkát is eladnánk többszöri pelenkázás után, én nem venném meg. Csak újonnan.
2013. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem próbáltuk, de tudom kiről beszélsz. Vállal kipróbálási garanciát is a pelusokra, azzal érdemes élni. Ha nem jön be, visszaküldöd. Éjszakára plusz betéttel szerintem jó lehet
2013. ápr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok. Csak egyben eladó a csomag. Vagy megveszem vagy nem. Mi a baj a használt pelenkával?

Hiszen a babaruhákat is használtan veszem, vagy kapom. Nincs rá garancia, hogy nem lett pisis kakis korábban, ha kifolyt a pelenka. (nekem gyakran előfordul az olcsó eldobhatóval) Kimosom 60(esetleg 90) fokon és kész, nem???

Hiszen, ha nem tiszta, akkor a saját babámra sem adnám rá újra)

Ezek egyébként a képeken tisztának tűnnek, nem foltosak, még csak nem is nyúzottak. Egy gyerek használta, de mintha új lenne

2013. ápr. 18. 13:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond a használt pelussal, még csak 90 fokon se kell mosni, hiszen 40 fok felett már elpusztulnak a bacik. Persze kombinálható más külsőkkel és a szabása is tetszik.
2013. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Más valakinek van még tapasztalata?
2013. ápr. 25. 14:11
 8/8 A kérdező kommentje:

Most már nekem is van tapasztalatom. Megvettem, és nagyon jól tettem. A belsőket nagyon szeretem. A külsőkből a 2. generációs jobban tetszik. Kicsit nagyobb ugyan mint a régebbi, de jobban takar. És tetszik, hogy szép színes.

Bambusz betéttel még az éjszakát is bírja.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2013. jún. 11. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!