Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltözteted ilyenkor...

Hogyan öltözteted ilyenkor fel a babádat a sétához, és mennyi idős?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mackónadrág, kardigán, vastag zokni, hosszú ujjú body, vékony sapka. Amíg aludt, vékony takaró volt rajta. 5 hós
2013. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ma hosszúujjú body, nadrág, zokni, szandál volt rajta, csak az udvaron voltunk, de vagy 3 órát ! Én tegnap is ma is rövidujjúban voltam, leégett a karom, meg az arcomat is megfogta a nap, holnap, ha ilyen idő lesz, rövidnadrágot adok rá, így is úgy izzadt.1,5 éves
2013. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

16 hónapos

hosszú ujjú body+melegítő naci,mást nem adtam rá,így is megsült.

2013. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jövőhéten lesz négy hónapos, ma így voltunk kint: rövid body, harisnya, vékony hosszú ujjú felső, nadrág, vastag kapucnis felső, pufi mellény, kocsi cipő, pléd meg lábzsák már nincs fent. de ha délután kimegyünk akkor a pufi mellény t nem adom rá.
2013. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Harisnya , farmer szoknya , body , hosszú ujjú , kardigán , a babakocsiba már nem teljesen fekszik pléd volt csak rajta simán ! 4.5 hós !
2013. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10 hónapos a fiam, body, farmer, kocsicipő, tavaszi kabát és napellenzős sapka volt rajta. Nagyon meleg volt ma, biztos nem fázott.
2013. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Napsapka (fülvádős ha esetleg fújna a szél de szerencsére nem fújt), hosszú u body, harisnya és vagy vékony kisnaci+vékony hosszú ujjú póló, vagy rugdalózó. Kis kocsicipője van, külön már nem adtam rá zoknit se tegnap se ma. Pléd van a babakocsiba hajtva, ha kell ráteszem, ha nem nem, ma pl rettentő meleg volt nem takartam be. Ugyanígy van tartalék pulcsi is bekészítve de sem tegnap sem ma nem adtam rá. Ma egyébként így a két hosszú ujjúban be is izzadt míg hintázott!! 6 hós
2013. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11,5 hónapos, lány, farmer, harisnya, cipő, hosszú ujjú body, pufimellény, napellenzős sapi. Itt 21 fok van.
2013. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Harisnya, nadrág (ücsörög a homokozóban), hosszú ujjú body, pulcsi, cipő. Sapkát nem adtam rá se tegnap, se ma, szélcsendes a játszóterünk. 13 hós.
2013. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4 hós

Én úgy látom, túlöltöztetem a kicsimet :)


Harisnya, vastag zokni, kertésznadrág, rövid újjú body, kardigán, vékony tavaszi kabát, közepesen vastag sapka

2013. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!