Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik hordozzak a babajukat,...

Akik hordozzak a babajukat, hogy birjak a nagy melegben? Nem izzadnak egymasra a babaval?!

Figyelt kérdés
Az a problemam, hogy 7 hos babam nem szereti a babakocsit, s nem is.alszik ep benne. Addig.uvolt mig ki nem veszem. Ha elaludt es ugy rakom bele akkor ugy alszik, de jon itt a jo ido, s nem akarom a 3 evesemet otthon ultetni s varni mig a kicsi elalszik. Igy kijarunk hamarabb s majdcsak elalszik alapon. De csak ugy alszik el ha berakom a Manduca hordozoba. Ezzel nincs.is gondom, de annyira megizzad mar most, mi lesz nyaron? Tapasztalatokat esetleg otleteket varnek. Koszonom.

2013. ápr. 17. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt bajom a hordozással nyáron sem, mondjuk egy szál napozóban, meg nyári kalapban volt csak benne :)


Nekem akkor is megizzad a csepp, ha a nagy ágyban mellettem alszik.

2013. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordoztam 40 fokban is, nem volt vele bajom. Kötheted a hátadra is őt már, vagy nem tudom, hogy most hova szoktad kötni. Ha zavarni fog a meleg, vidd a b.kocsit is, és ha elaludt, rakd át oda.
2013. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy melegben én is egy szál bodyt adtam rá, meg kissapkát, és egy pelenkával letakartam, hogy a lába ne égjen.

Mivel a hordozó is réteg, nem kell rá sok ruha.

2013. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordoztam mindet nyári megelben is, nem volt gondunk, mondjuk max. egy kis body volt rajtuk meg sapi. Ne öltöztesd most sem túl a manót, akkor nem lesz gond. Esetleg vidd magaddal a babakocsit, ahogy előttem is írta valaki, aztán tedd bele, ha elaludt. Vigyél takarót, hogy a hordozás miatt kevés rajta lévő ruhát kompenzáld.
2013. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Énnekem 25 fok felett már hőség van:D, szóval nekem totál mindegy volt, hogy babával vagy baba nélkül izzadok:(. Én használtam hintőport, az ha nem is sokáig de egy darabig segített, száraz érzetet adott, illetve pamut ujjatlan topot hordtam, az felszívta a nedvességet.
2013. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én teszek közénk egy tetra pelenkát (elöl hordozom még karikás kendőben) Igen kicsit izzad, de mégis olyan jókat alszik.
2013. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!