Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adnátok "kukit" azt a...

Ti adnátok "kukit" azt a puffasztott sós kukoricadarát a babátoknak akinek még nincsen foga?

Figyelt kérdés

6 hónapos múlt a fiam adnék már neki de foga még nincsen.

Sok anyukától hallom a játszótéren hogy ők már adják mert az elolvad a szájukba simán eheti.



Szerintetek?



2013. ápr. 19. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Adhatod, de a ne a sósat, hanem a natúr változatot. Egyébként én szeretem, mert elolvadni elolvad könnyen, de állandóan felragad a szájpadlására...
2013. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* én nem szeretem
2013. ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Adhatsz, sőt még kifli darabot is. Az ő ínyük nagyon erős, "rágni" tudnak vele. Kell is, hogy adj neki olyat, amit magától tud enni, hiszen lehet, hogy nem lesz foga egy évesen sem, akkor nem tanul meg addig rágni? Kifli, puki, piskóta nyugodtan mehet.
2013. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Natúrt add, ne a sósat. És arra figyelj, hogy ne legyen benne nátrium glutamát!
2013. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam lassan 11 hónapos és egy foga sincs.Bizony meg kell tanulniuk rágni.Bár én 7 hónaposan adtam neki először mivel 6 hónaposan kezdtem a ht.-t,de adtam,natúrt vagy nálunk van még répás,paradicsomos organikus puki,és azóta is imádja.
2013. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Milyen piskótára gondolsz?

Kiflit hogyan adjam neki? csak a belsejét? kis darabokba vagy hogyan?

2013. ápr. 19. 08:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Az enyém 7,5 hónapos és babapiskótát nagyon szereti.Én a simát szoktam,aminek nem cukros a külseje.Kiflit is imádja csócsálni,félbe töröm a kiflit és szépen "elszopogatja".

A kukacot eddig nem mertem,de lehet veszek ma neki én is simát,ha már ennyien ajánlják neked is.

2013. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kifliből letöröd a csücskét, akkorát, hogy meg tudja markolni és a kezébe adod. Szépen elcsócsálja majd. Én jobban szerettem azt adni, vagy babakekszet, mert a kukó mindig felragadt a szájpadlására és fuldoklott tőle. :S
2013. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugodtan adhatod a babádnak, fog nélkül is tud boldogulni vele :-)Csatlakozok az előttem szólókhoz,adhatsz piskótát,kiflit félbe törve,ő majd szépen elmajszolgatja .A lányomnál 5 hósan kezdtem a hozzátáplálást,most 13 hós,és mindent eszik már,azt is,amit mi,egyetlen foga sincsen még de pl.a háztartási keksz az egyik kedvence:-)
2013. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!