Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naptejet vennék, melyik olyan...

Naptejet vennék, melyik olyan jó, mint a Babé 50 faktoros?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér, érzékeny bőrű a kislányom. Megveszem, ha ez a legjobb, de hátha tudtok ajánlani olcsóbbat. Köszönöm.

2013. ápr. 19. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Dr. Kelen van. Szőke, fehér bőrű a babám, de még egyszer sem égett le, most lesz 3 éves. 30 faktoros, de sokkal jobb, mint ezek a márkás krémek.
2013. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ilyen tapusú. Én megvettem a babé napkrémet tavaly. Bőven elég lesz az idén is...

Szóval megéri. Annyit csináltam, hogy hűtőben tárolom, hogy sokáig bírja, mert nagyon kevés fogyott belőle tavaly amikor még csak javarészt az arcát kellett kennem.

Egyébként ha annyira érzékeny a bőre a babé többi termékeit is használhatod. Nálunk 4 naposan lett allergiás a gyógyszertári fürdetőre és az olajra. Így azóta külön van az érzékenybőrűeknek fajta babé fürdetőgél, sampon, külön érzékeny bőrűeknek való testápoló, arcápoló, popsikrém és persze a napkrém. Amik elé oda írtam, hogy külön érzékenybőrűeknek való azt azért írtam, mert abból is két fajta van a babénál és mi azt használjuk (tehát pl testápolóból is van fél literes ugyan olyan áron mint mellette a tubusos fele akkora, de az mégse ugyan az mint a kisebb kiszerelésű).

Viszont pl sampon vagy fél évig elég...

2013. ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fehérbörüek a lányok, és mivel férjemnek már volt egy rosszindulatu elváltozása ami egyértelmüen a gyerekkorban nem kenés miatt volt. Igy az orvos azt mondta, hogy márkában mindegy melyik, amelyik a gyerek börének jobb, de 6 éves korig 50 faktoros legyen, majd a börtípusnak megfelelöen.
2013. ápr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nézd meg a dm saját márkás mennyibe kerül.

az 50 faktoros.

tavaly egy kutatás-kísérletben olvastam hogy hatékonyság szempontjából ugyan olyan jó mint a babe

2013. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a tesztet én is olvastam. Szerintem nyugodtan megveheted a DM-est.
2013. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 20. 05:46
 7/7 anonim ***** válasza:

megnéztem a dm-es 2000,

a sparay-s pedig 2300

2013. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!