Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Alvással kapcsolat...

Mit tegyek? Alvással kapcsolatos problémák fél éves babámnál?

Figyelt kérdés
Mostanában rászokott,hogy nagyon sokszor ébred. Két foga kint van,de amikor azok jöttek neki,akkor nem így ébredt. Szerintem most nem a fogai zavarják,de akkor mi baja? Óránként kel,ilyenkor kiveszem,ringatom,de nem jó neki. Ha vissza teszem a saját ágyába,akkor megint elkezdi,ha a mi ágyunkba teszem,akkor elkezdi szopizni az ujját és elalszik... Nem értem. Sosem aludt a mi ágyunkban,mindig a sajátjában. Mostanában viszont egyre inkább rákényszerülök,hogy magunk közt hagyjam,mert másként még annyit sem tudok pihenni,mert amúgy.
2013. ápr. 19. 08:24
 1/4 anonim válasza:
Az én kislányom is mostanában ébredezett, mondjuk ő 9 hónapos. Viszont arra jöttem rá, hogy melege volt, azért tekergett annyit a kiságyban. Már csak egy vékony pléddel takarom be, azóta semmi gond. Nincs hűvösebb a ti szobátokban?
2013. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így fogod szépen magatok közé szoktatni. Nem kell. Nézd meg, mi az ami zavarhatja. Melege van, fázik, éhes, szomjas, közelségre vágyik. Csak úgy nem kel egy baba sem óránként. Az óraátállítás őket nagyon megzavarja, meg kell szoknia.
2013. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az oraallitas azert nem zavarja meg annyira hogy orankent ebredjen.... Lehet h szaraz a levego. olyankor en is rosszul alszok. Vagy most fajdalmasabban jon a foga. vagy nem vacsizott be rendesen. Vagy uj mozgasformat tanult,melege van...fazik. Szep.szorongas is lehet sztem. Anya kell neki. Probald itatni nappal citromfu teaval,az alvas zavarra nagyon jo es 4 hos kortol ihatja.
2013. ápr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2013. ápr. 19. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!