Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell kenni a babák...

Mikortól kell kenni a babák bőrét naptejjel? 8 hónapos. Nyári nagy melegben járni még nem tudó babára kell valami kiscipőnvagy mezítláb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 09:37
 1/6 A kérdező kommentje:
És mégegy:) megbizhatók a piacon vagy pl. Ázsia centerben vehető naptejek?kb negyed áron vannak,de nem nagyon bízom benne.
2013. ápr. 19. 09:40
 2/6 anonim ***** válasza:

8 hónapos a kisfiam én már pár napja kenem az arcát fél órával azelőtt mielőtt kimegyünk.

Ázsiában én is sok mindent veszek általában, de lehet naptejet nem vennék.

A DM és Rossman saját márkásai is azon az áron vannak.

2013. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak nyáron fogom kenni, illetve ha strandon vagyunk vagy magas az uv. Jó minőségű naptejjel.
2013. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel a kisbabák bőre nagyon érzékeny, és csak megbízható terméket vennék. Lehet, hogy kicsit drágább, de nagyon sokáig kitart. 50 faktoros alattit sem vennék.

A másik kérdésedre: én nem adtam rá kocsicipőt, szerintem ez nyáron felesleges. Lehet mezítláb, vagy ha kicsit hűvösebb van, zokniban.

2013. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Nivea Baby-t vettem neki tavaly 50 faktorosat, tavasztól kora őszig használtuk, elég volt egy flakon, igaz 4000 forint, de majdnem fél évre azért nem olyan drága.

Kiscipőt én sem adtam rá, max zoknit, ha hűvösebb volt.

2013. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En mar tavaly is kentem, akkor 2-3 honapos volt. En a biodermaban bizom.
2013. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!