Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idos volt kb a babatok...

Mennyi idos volt kb a babatok mire viszonylag normalisan tudtatok tole fozni es takaritani?

Figyelt kérdés
Elso gyerek, ket honapos, es meg ugy is hogy jo termeszete van .nem siris es jo alvo... . meg igy is alig boldogulok. Nagyjabol harom orankent eszik kozben olyan egy orakat alszik. Talan az isokozza a provlemat hogy most koltoztunk es nagyon sokmindennek kellene /legalabb nagyjabol/ megtalalni a helyet...
2013. ápr. 19. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem még 2 évesen sem hagy főzni, csak takarítani. Ez nagyon változó, a baba személyiségén, természetén múlik. Az én kislányom nem igazán tudja önállóan elfoglalni magát még 2 évesen sem (csak életveszélyes dolgokkal), ismerősöm kisfia pedig 1-1,5 óráig is játszik egyedül már kb fél éves kora óta.
2013. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van,és az a tapasztalatom,hogy még csecsemők voltak jobban el tudtam végezni a házimunkát,főzést,kertészkedést,mint most,hogy már nagyobbak.a legkisebb most 1,5 éves,de kész káosz van.Ahhoz már nagy,hogy el szöszmötöljön az etetőszékben,még gyorsan felkészítem a kaját,de ahhoz még kicsi,hogy kint mászkáljon a nagyokkal az udvaron.1 nap 1x alszik,max fél órát.Ebbe kell..illetve kellene belesűrítenem mindent..ez nem megy. Úgy hogy úgy főzök,hogy közben kimászkálok,vagy még tél volt be rohangáltam,hogy vajon mit csinál?! De majd csak túléljük ezt az időszakot is,jövőre már egy hangyányit azért könnyebb lesz. :)Szóval kitartás..most jön még a java!! :D
2013. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amíg kicsi volt, addig rajtam volt kendőben, tudtam dolgozni. Akkor volt egy "mélypont", amikor már nem volt el rajtam, de lenn sem igazából, ez egy éves kora előtt volt, de akkor alvásidőre tettem ezeket. Aztán utána már bevontam, adtam neki külön csipeszeket, rámolhatta a mosatlant, ilyesmit, és újból együtt takarítottunk csak már másképp:).

Nektek is jó lehet ha megpróbálod hordozni, főleg pakolgatós, mozgásos munkák alatt, mert akkor őt is "ringatod", nyugton van, te is tudsz haladni:).

2013. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!