Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ütés okozta "kékségre" van...

Ütés okozta "kékségre" van valami krém amit babáknak is lehet használni?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves, és kicsit több mint 1 hónapja jár egyedül. Annyira nem figyel hova lép, hogy van hogy elesik még. A hét elején az arca egyik oldalát ütötte meg, úgy hogy bekékült neki, az még szinte el sem múlt, most az előbb a másik oldalát ütötte meg, neki esett a játékosdobozának. Szinte rögtön bekékült a kis arca, ahol megütötte. Már teljesen kivagyok, mikor fogja megtanulni hogy nem szabad mindenen átlépni, és a lába elé is figyeljen!? :( Van esetleg valami krém amivel be tudnám kenni neki, hogy hamarabb elmúljon? Vízes ruhát próbáltam oda tenni neki, de nem engedi!
2013. ápr. 19. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Arnica Montana homeobigyót nyugodtan adhatod Neki, sokat segít! Árnika krémet is lehet használni szerintem.
2013. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem erre nem kell semmilyen krém, magától elmúlik. Az, hogy gyakran elesik, teljesen természetes a járástanulás elején. Ne aggódj, hamarosan ügyesebb lesz.
2013. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Ja, az, hogy fáj neki, az nem számít; hagyjuk csak, hadd szenvedjen... Anyám :(
2013. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3: De mit lehet tenni, adjanak az anyukák fájdalomcsillapítót a gyereknek, vagy mi????

Sajnos ez előfordul, sajnáltam én is a gyerekeket ebben a korban, meg kell tanulniuk vigyázni magukra.

2013. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajj nehogy egymásnak essetek már. Kinek a pap, kinek a papné, valaki hagyja, valaki kenegeti :)

Nálunk nagyobb véraláfutásoknál ezzel be szoktuk kenni:

[link]

nyilván nem a lábán található kb 25 :) véraláfutást, hanem a csúnya feketére szineződő véraláfutásokat. Nem kimondottan fájdalom csillapító, inkább hamarabb elmúlik tőle. Amúgy a fiam 2,5 éves, a lába néha úgy nézki, mintha mindennap bottal verném, egyszerűen annyira siet gyalog, motorral stb. hogy lépten nyomon elesik :) Amúgy nálunk bevált a nem halálra rémülni minden esésénél, most ha elesik és sír akkor tudom, hogy nagyot esett, motorral eltaknyolásnál, már csak felugrik leporolja a kezét és száguld tovább.

2013. ápr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!