Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdő anyukák! Első anyák...

Kezdő anyukák! Első anyák napjára milyen egyszerű dolognak örülnétek a "gyerektől"?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még kicsit arrébb van az anyák napja, de most van időm. A kislányunk 8 hós lesz akkor, szóval ez az első igazi alkalom. Tavaly bekereteztem egy ultrahangos képet, idén is hasonló "szaktudást" igénylő dologra gondoltam... De fényképes dolgot nem akarok újra elsütni, kreatív pedig nem vagyok.

Valami EGYSZERŰ ötlet a virágon kívül?


2013. ápr. 19. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kéz vagy láb lenyomatot készíthetsz akár vízfestékkel, akár a boltokban kapható mész vagy homok formákkal.

(a homok egyébként szerintem sz@r, mi azt csináltunk)

2013. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
kezes-lábas lenyomatnak nagyon örülnék ! persze valami bohókás keretben.
2013. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akár só-lisz gyurmába is nyomhatod a kezét vagy lábát :-)
2013. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anyács ***** válasza:
79%
Én életem legszebb kis virágcsokorját kaptam tavaly, életem első anyáknapjára! Azóta is a polcon díszeleg, és sosem felejtem el, ahogy "átadta" az akkor 6 hónapos kislányom!
2013. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kéz/láb lenyomat papíron, bekeretezve, vagy só-liszt gyurmában :)
2013. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy puszinak,egy ölelésnek,egy mosolynak örülnék. Vagy annak,ha átaludná az éjszakát,legalább azon a napon :-) szerintem annyira kicsik még ilyenkor,egy szép virág bőven megteszi. De ha nem akarsz,akkor esetleg tappancs és kézlenyomat egy színes papírra? Anyák napjára felirattal. Azt is be lehet kereteztetni és falra vele! :-)
2013. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Hűű 5en írtunk egyszerre hasonló választ :D
2013. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy akaratos a kiscsaj, fürdeni is utál, szóval inkább nem nyomkodnám semmibe semmijét.. Szeretnék vele is jóba maradni.
2013. ápr. 19. 13:31
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
:-D na igen. Női gondolkodás,nagyon egy húron pendülünk :-)
2013. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A feleségem ilyen gyűjtögető típus, szereti kis hülyeségekkel körbe venni magát ezért gondoltam valami maradandóra amit kitehet. Nem magamtól vagyok ilyen buzgómócsing:)
2013. ápr. 19. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!