Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapost ki lehet vinni...

6 hónapost ki lehet vinni rövid ujjúba?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

26 fokban igen

tegyél földre valami vastag meleget és akár arra is leteheted

2013. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gabszem ***** válasza:
80%
hát azért még nincs olyan meleg hogy rövidujjúban legyen egy 6 hónapos baba szerintem. Én a 14 hónaposomra hoszsú ujjú body-t adok és rá egy könnyű vékony felsőt még , mert ahol nem süt a nap ott nincs olyan meleg és a szél is fúj.
2013. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is az árnyék miatt kérdeztem. És bent miben van?
2013. ápr. 20. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Én egy kis vékonyabb inget adnék rá, alá pedig body.
2013. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tél és hidegimádó vagyok, de még én is hosszú ujjút veszek fel, bár vékonyat.


Az összes ismerősöm nyefeg, hogy megfázott a héten. Azért a hosszú tél után átver bennünk a napsütés, annyira még nincs jó idő...


Adj rá egy vékonyka kis kabátot vagy inget a body fölé.

2013. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szokták mondani, hogy egy picibabára, amelyik még nem mozog (kúszik-mászik-megy), tehát fekszik a babakocsiban, arra 1 réteggel több ruha kell. Ha már többet közlekedik, mozog, mint amennyit fekszik, akkor egy réteggel kevesebb. Most még tényleg csalóka az idő!!! Az én kicsim 6,5 hónapos, tényleg meleg van, rajtam póló van, rajta viszont egy hosszú ujjú body és azon egy rövid ujjú póló. Sőt, ha feltámad a szél, vagy árnyékban megyünk hosszabb ideig, még egy vékonyka plédet is ráterítek a biztonság kedvéért. Mégis taknyos kicsit... :S Amúgy meg sokszor nézem a kis hátát, tarkóját, de nem izzad, úgyhogy melege biztos, hogy nincs! Tehát rajta két réteg van mindig (vagy ujjatlan body+hosszú ujjú póló, vagy hosszú ujjú body+póló/vékony pulcsi. Plusz egy takaró kéznél, mert délután sokáig játszin vagyunk a nagyobbik lurkó miatt, meg amúgy is hipp-hopp lehűl a levegő, ha elbújik a napocska még... majd ha már én is rövidben leszek állandóan és úgy is melegem lesz, akkor a babámra is adok rövidet. Egyébként meg a nappal sem árt vigyázni, főleg, ha világos bőrű a gyermek, mert az UV sugarak árthatnak, így kisbabáknak nyáron is hosszú ujjú ruhát javasolnak, hogy minél kevesebb fedetlen rész legyen, amit megsüthet a napocska, a naptej mellett. :)
2013. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is hosszú ujjúban vagyok és 4 éves kisfiam is. Biztos, hogy 6 hónaposra adnék még 2 réteget most.

Hosszú ujjú kombidressz és vékonyabb felső.

2013. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10 hónapos, de ugyan úgy a babakocsiban ül. Ő is, és a környezetemben levő többi gyerek, baba is rövid ujjúban jár már. Viszek tavaszi kabátot, és ha fúj a szél, ráadom.
2013. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!