Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért harap meg a fiam?

Miért harap meg a fiam?

Figyelt kérdés
1 éves. nem játék hevében teszi, hanem ráborul a vállamra pl ha fáradt és a pólómba harap, meg így a vállamba.
2013. ápr. 20. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Korral jár majd kinövi.
2013. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én lányom is ezt csinálja, apjával is, kezünket, vállunkat, mindent amit és, majd kinövi, amúgy aranyos amikor ezt csinálja csak fáj, persze nem hagyjuk neki, mondjuk neki nem szabad mert fáj anyának, apának stb. :) 11 hónapos lesz kedden :)
2013. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 8,5 hónapos és, ha megfogja az ujjamat akkor a szájába akarja venni és volt rá példa, hogy ráharapott azzal a két kis pici fogával :)! Azért fájt :)! Biztos kinövik majd! Amúgy ő nem harap magától.
2013. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szeretet nem tudja máshogy kifejezni - nekem ezt mondtàk
2013. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8 hónapos, az államat meg az arcomat harapdálja tiszta szeretetből :-)
2013. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Örülök, ha szeret. Csak úgy fáj... :D
2013. ápr. 22. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!