Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpépet délelőtt vagy...

A tejpépet délelőtt vagy délután adjátok a babátoknak?

Figyelt kérdés
Az enyém 6 hónapos, nem tudom eldönteni,mikor lenne jobb.

2013. ápr. 21. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én délelött gyümölcsöt adok neki. Vacsira kap tejpépet, utána még szopizik, így jobban alszik este.
2013. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én lányom uzsonnára kapja, de nem mindennap. Tízóraira szerintem inkább gyümölcsöt egyen,nálunk is így van a kezdetektől. 9 hónapos
2013. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is délután adom neki, az esti táppszer előtt.
2013. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én délelőtt adom,mert keveset reggelizik,volt,hogy délután adtam neki,akkor meg annyira jól lakott,hogy alig akart vacsizni.
2013. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Este kapja a 6.5 hós babám. Nálunk így néz ki a kaja dolog: reggel fél 8kor kel,előtte 6kor szopizik. 9-fél 10 kor szopi,12-kor ebéd,3-fél4-kor szopi,6kor tejpép gyümivel,vagy gyümölcs keksszel,utána fél8 fürdés,9-kor szopi és alvás. Ezt a napirendet sikerült kialakítani,baromi nehezen,de sikerült. Én azért döntöttem amellett,hogy este kapjon,mert így jobban alszik.
2013. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem is keveset reggelizik a fiam. 70-100 ml-et hajlandó csak megenni. Utána persze 1,5-2 óra múlva megint éhes. Van, hogy 13 órakor a 4. kaját adom neki,mert keveseket eszik,és hamar megéhezik. Délután jobban bírja, mert már lehet eltelítődik a kis gyomra, de a délelőttök kiszámíthatatlanok.

Ma reggel 7:30 kor megevett 100 ml tápszert. 9:30-kor 140 ml gyümölcsöt(ez most bébikaja volt), és most 12:15-kor 140 ml cékla-alma-keksz-1 kanál sinlac, hogy kicsit táplálóbb legyen. A következő kaja lesz majd a tejpép-vaníliás.

Szerintetek ez mennyire normális?Van,hogy így 7szer eszik egy nap.Legfőképp anyatejet kap(amit vásárolok, ha az nincs,akkor kap tápszert). Éjszaka pedig kel egyszer, de az is inkább hajnaltájban-4 óra körül.8-kor már alszik.

2013. ápr. 21. 12:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah, még annyit kifelejtettem,hogy 100 ml-nél máskor sem nagyon eszik többet.És már 6 hónapos...
2013. ápr. 21. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az én lányom is 6 hónapos, Ő is 100 ml körül eszik egyszerre, 2 óránként ment a szopi is, most úgy van hogy egy szopi, 2 óra múlva kaja( reggeli gyümi, ebéd főzi, vacsi tejpép), Megint 2 óra múlva szopi.tehát egy szopi, egy kaja.Van hogy kaja után esetleg szomjas, akkor még egy kis szopi,mert nem hajlandó se teát se vizet inni. Keveset eszik többször, Ők ilyenek. Éjszaka ha minden jó akkor 1x kel, szopi és alszik tovább.
2013. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!