Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hó körüli babád mennyi...

8 hó körüli babád mennyi folyadékot iszik meg egyszerre és egy nap?

Figyelt kérdés

Nem tápszerre gondolok, csak víz, tea, gyümölcslé, stb.


Télen és nyáron mennyit?


2013. ápr. 21. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyémek anyatejesek voltak, ilyen idősen vízet ittak csak azon kívül, de nagyon keveset, szilárd evés után pár kortyot. Többet nem kértek. (2- szer ettek ilyen idősen szilárdat, szóval 2- szer pár mili)
2013. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 9 hónapos. 3szor eszik kanalasat egy nap, változó,hogy egyszerre mennyit iszik,de egy nap kb 2-2.5 dl folyadék elfogy, ami általában víz
2013. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Anyatejes volt még, csak azt itta, azt ugye nem tudtam mérni. Evés után pár kory víz. Ennyi volt a folyadék. Ma 13 hós, sok vizet iszik, már nem anyatejes.
2013. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kislányom 8,5 hónapos, tápszeres. Most, hogy már bejött a jó idő, napi 400 ml-t is megiszik. Abból napi 1 üveg mecsek tea, a többi víz, mert napi egy filtert lehet inni a teából, ritkán gyümölcslevet is iszik. Télen maximum másfél üvegnyit ivott meg, azaz 260 ml körül.
2013. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2013. ápr. 21. 09:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy idekontárkodok. Az én fiam 7 hónapos,kétszer eszik mást anyatejen kívül,1-2 deci vizet iszik/nap. Változó.
2013. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem,hogy azért nem 2 nap volt,mire idáig jutottunk. Kb. 3 hétig kínálgattam,mire hajlandó volt inni. És csak tommee tippee cumisüveget fogad el,a kis igényes :D (tele vagyunk mam üvegekkel,az persze nem kell neki) és a Te babád,Kérdező?
2013. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!