Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik pelenka vált be?

Nektek melyik pelenka vált be?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos a lányom.Hason alszik éjjel.Liberot használunk a 2-es méretet.Reggel olyan 6-7 körül,amikor ébred tiszta pisi az egész ruhája.A kis nadrág és a body is teljesen a mellkasáig pisis.Minden reggel.Már kivagyok.Más is járt így??
2013. ápr. 21. 11:02
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
A Pamperst próbáltuk még,de az se volt jobb. :((
2013. ápr. 21. 11:03
 2/26 anonim ***** válasza:
És ha eggyel nagyobb méretet adsz rá? Nekünk nagyon bevált a Libero és a Pampers is!
2013. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekem a Rossmann sajátmárkás terméke, a Babydream vált be. Elég jó áron van és még soha nem folyt ki. Ún. "vasalt pelenka": egy bababoltos ismerős mondta, hogy ilyet kell venni. Minőségben szerintem vetekszik a Pampers-szel.
2013. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nekünk a Rossmannos Babydream és a DM-es Babylove is bevált. Valamint a DADA pelenkával is meg vagyok elégedve, abból sem folyt még ki semmi.
2013. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

LIDL tojourst használunk, teljesen jó.

Viszont ha minden nap kifolyik a pisi, az arra utal, hogy nagyobbra kell váltani, használjatok hármast.

(A Pamperssel nekem is csak rossz tapasztalatom van, bár sokan esküsznek rá, nálam 3 óránál többet nem bírt ki, ajándékba volt egy csomag, azt azért elhasználtam...)

2013. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
A liberoból azért folyik ki,mert kicsi 3-as kell neki...mi kb 2,5 hónaposan már 3-ast használtunk :)
2013. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Mindenki esküszik a Liberora meg társaira,mert marha drágák és elvileg minőségi pelenkák.Én is Liberot vettem kezdetnek,mert minőségi és tutira jó lesz.Szerencsétlen gyerekem egy reggel sem kelt úgy,hogy ne lett volna nyakig pisis.Egyébként ő is hason alszik.Nekünk a Dada pelenka bármeddig kibírja,meg a Penny-s is.
2013. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nappalra jó a Pampers, de éjjel kb 10 órát nem bír ki. A Mülleres és Aldi-s vált be a leginkább.
2013. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy belekérdezek, de DADA-t hol lehet venni? Még sosem találkoztam vele.
2013. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

nekünk a dadától olyan ronda lett a a popsi,hogy rettenet :(

sokan dicsérik nekünk nem vált be,de viszont a liberoval ilyen gondunk nem volt soha nem ázott át ja és én kuponnal veszem számold ki 5200 ft 25%-os joker és egy 15%-os végösszegi szerintem barátságos az ára :)

2013. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!