Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az időben hogyan öltözte...

Ebben az időben hogyan öltöztessem 1hónapos babámat kora délutáni sétához?

Figyelt kérdés
a babakocsiban mózeskosár van, abba bele szoktam rakni egy vékony plédet. akkor elég rá egy rövid ujjú bady, harisnya, kisruha, kiszokni? vagy azért adjak rá hosszú ujjú, vékony badyt? nem akarom, hogy melege legyen:(

2013. ápr. 21. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
rövid ujjú???? Az én babám 1 éves,de egy vékony kis kabiban sem volt melege. itt fúj a szél. 1 hónapos babát most még otthon sem öltöztetném rövidbe,nem hogy utcára.Hosszút adj rá és vékony pléd,ha izzad akkor a plédet letudod venni. sapkát is mindenképpen.
2013. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 hetes 3. gyerek !

Múlt héten még úgy vittem ki , hogy Body(hosszúújjú ) rá kis poló , naci overál , de tökre kiizzadt mire haza értünk ezért tegnap már csak harisnya , rövid ujjú body vékony kisfölső hosszú újjú , kisruha volt rajta , meg egy vékony pléd , a napellenzőt én lehajtottam a mózeskosárba , így mivel hason alszik sütötte a nap a hátátt !

2013. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ketteske ***** válasza:
az en babam 3 honapos, ma delelott setaltunk, zokni,farmernadrag es egy rovid ujju body volt rajta, meg egy vekony kardigan, amit nem gomboltam be es vekony sapi.
2013. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

en rovid ujju bodyt adtam ra,meg kis zoknit,de mi csak az udvarra mentunk. itt jo ido van.

3ik gyerek

2013. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1 hónapos babát rövid ujjú body?

hosszú ujjú inkább.

2013. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jav: bodyban
2013. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
i said yes
2013. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!