Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2012. októberi babák? Meséljetek?

2012. októberi babák? Meséljetek?

Figyelt kérdés

Én is októberben szűltem, a Kisfiam 3.880gr-al és 52cm-rel született :)

Fél évesen 7930gr. és 72cm-er.


Rettentő jó baba, soha nem sír, nyugodt, nagyon mosolygós, kedves gyerek. Elkezdtem a hozzátáplálást, ügyesen elfogadja a dolgokat.

Csak az éjjeli alvás.... (anyatejes) kipróbáltam Én már mindent, a legjobb éjszakáinkon is felkel 1x enni. De mostanában volt, hogy 3x felkelt... nem jövök rá mi lehet.


Egyébként átfordul minden irányban, felhúzza a lábait és négykézláb hintázik :) Sőt, néha-néha már picikét mászik előre,csak a kezét nem tudja még előrébb tenni.


Nálatok?


2013. ápr. 22. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam október 28.-án született 2910 grammal és 53cm-rel


6 hetes kora átalussza az éjszakát tápszeres baba a hozzátáplálást már 3 hónaposan elkezdtem neki.

az ebédet és uzsonnát már kiváltottam 2 hónapja, a brokkolin kívül mindent megevett eddig.


Hasról hátra hátról hasra forog hason fekve maga mellé/alá húzza a kis lábait felemeli popóját próbálja magát előre nyomni de a keze útban van :D talán hamarosan sikerül.

néha térden áll és hintázik de a keze a földön van még

Foga nincsen még.


6 hónapos státuszra jövőhéten megyünk de 3 hete mértem akkor volt 6779gramm

2013. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3150g-mal született, 54 cm-rel. Mosolygós, izgága, anyatejes, hatalmas baba. 70 cm, 10 kg. Ül, forog, húzza magàt àllàsba, nagyokat nevet, èjszaka 2-3x èbred szopizni. Almás, krumplis, rèpás èteleket szereti, de mèg fôleg anyatejes.:)
2013. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fogunk még nincs, azt elfelejtettem :)


Az Én Fiam is jó nagy mindenki azt mondja, de az utóbbi időben mióta mozog belassított.


Akkor ne aggódjak az éjszaki ébredések miatt?

2013. ápr. 22. 10:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Babónak sincs mèg foga. Hát, ènnem aggódom az èbredèsek miatt
2013. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Október 31.-én szültem, 3590-gr és 51 cm. Hasról hátra, és hátról hasra forog. A fejét csak 3 hónapos kora óta emeli, speciális masszázzsal sikerült fejlesztenünk. " hete táplálom hozzá, 2-szer ébred éjszaka, anyatejes. Foga nincs, ritkán sír, csak akkor ha baja van. Most kb. 7 kiló körüli, 65 cm. Mászó mozdulatokat néha, halványan csinál. Még nem ül.
2013. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom október 12-èn született 3200 grammal és 54 centivel. Most 7680 gramm és 69 cm. Lusti baba és utál hason lenni, így még csak hasról hátra forog és maga körül körbe. De egyébként imádnivaló kiscsaj, nem hisztis, nagyon sokat nevet. A sláger most hapci-virág és kukucs jàték nálunk. Foga nincs, de nagyon jó evő, sokmindent kóstolt már. Tízórai ki van váltva, a többire ráérünk még.:-) Az éjszakát átalussza, de kap este tejpépet. (amúgy anyatejes)
2013. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor nagyjából egy súlyban mozognak a babók, de a Fiam tényleg hosszú :)


Itt imádunk hason lenni, az elejétől úgy alszik, és mostmár ha a hátára rakom le a játszó szőnyegre akkor 3 mp-en belül fordul a hasára, és küzd... mindenért :)

2013. ápr. 22. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom október elsején született. Most 6500g és 71cm. Forog,bár hasról hátra nem nagyon csinálja. Feltolja a popsiját,maga alá húzza a lábait,de a kezével ő sem tud mit kezdeni. :-) Nagyon sokat gagyog,utánzás képpen már mondogatja,hogy alma,baba. Állandóan mosolyog,imádja ha mondókákat mondok neki. Én meg őt imád,egy igazi tündér. :-)
2013. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!