Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg a kisfiam de nem adtak...

Beteg a kisfiam de nem adtak semmit mert nincs 1 éves mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nègy napja beteg a kisfiam nagyon köhög ès folyik az orra!Voltunk dokinál de mivel màr nem làzas (kèt napja) illetve NINCS egy èves nem csinàltak semmit különœskèpp ès nem is kaptunk semmit!Egyszerü megfàzàs ami ilyenkor normàlis azt mondtàk,illetve köhöghet mèg màsfèl-kèt hètig is de majd elmûlik nem adtak rà semmit a kora miatt!Jövöhönapba lesz egy èves!Én adtam itthon neki nurofent meg paracetamolt is de az làzkor volt a jó illetve kenegetem neki való mentolos kencèvel a hàtàt meg a mellkasàt ès issza a kamilla teàt de nem javult semmit!szegèny sokszor aludni sem tud rendesen ha ràjön a köhögès ès valószinünek tartom,hogy fàjhat mert nèha sìr olyankor!Mit adjak neki??
2013. ápr. 22. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Recept nélkül nem nagyon adnak semmit, de a Stodált megpróbálhatod, az homeós. Mi az hogy nem adnak semmit? Az én 6 hónapos fiamnak is adtak.
2013. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az én kisfiam sincs 1 éves.De volt már beteg orrcsppet,és fenistil cseppet írt fel a doki,illetve már sinecod-ot is.
2013. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6 hónaposom már volt 3x megfázva láz nélkül. Akkor kapott még cebion cseppet. Volt hogy kapott fenistil cseppet is. Orrszívás és c vitamin ennyit tudsz tenni.
2013. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nasivin orrcsepp is.
2013. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hú hát nehéz dió, mert gyógyulni kéne nekünk sem ad erre semmit a gyerekorvos. Viszont ha 2-3nap múlva vissza viszem ha nem javul azért adott mindig gyógyszert. nem vagyok érte oda én sem de ha nem gyógyul akkor valami kell. az én lányom se volt 1éves és most lábalgatunk ki a 2. hörghurutból, és mégis adtak gyógyszert. ő sem aludt éjjel a köhögéstől.
2013. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az orrfolyásra sterimar baby+orsszívás+nasivin orrcsepp

köhögésre a babyluff balzsamot ajánlom.


ha már nincs láza, akkor vidd ki a friss levegőre, a napsütés is jót tesz (persze félárnyékos helyre, nehogy leégjen). a kis testét ilyenkor is tartsd melegen, nehogy visszaessen.

jobbulást! :)

2013. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sinecod stodal, lándzsás utifű... orrspray bármilyen neki való! Vagy orsszívás és stérimár orrszívás és stérimar....

Folyamatosan nehogy a fülére húzódjon.

Mi úgy jártunk 1 év alatt hogy nem kaptunk semmit. Fülére ment és arcüregre. Kórház 1 hét ott tanították meg hogy kell orrott szívni rendesen kicsiknél míg nem bírják kifújni.


Az egyik orrlukon megy be a stérimár vagy bármilyen sóoldatos víz a másikon szívod 1-2 másodpercig fújsz a vízzel utánna masszírozgatod az arcüreget a homlok üreget, nem erősen de érezhető nyomással és közben szívni kell folyamatosan!

Ahol szívsz azzal szemben lévő oldalt masszírozol. Így elkerülhető az arc és homloküreg gyulladás és a fülére se mehet rá...

2013. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónapos, 2 hete volt ilyen beteg, nekünk a doki 3×3 mili Panadolt, meg Calcium Kid-et ( új neve Robo Kid ) 1× 3 milit javasolt estére,mert az állítólag köhögéscsillapító és tényleg nem köhögött tőle éjszaka. Recept nélkül kapható.
2013. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Orrszívásra Sterimar orrspray orrszívás előtt, vársz 2-3 percet,kiszívod,utána Nasivin baby orrcsepp. Nekünk így mondta a doki,nálunk bevált. Előző voltam
2013. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a gyors válaszokat felirkáltam és korbe nézunk majd.Mi Angliában élunk és elég érdekesen mukodik itt az egészségugy,hogy tobben kérdeztétek,hogy hogy-hogy nem kap semmit?!
2013. ápr. 22. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!