Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alváslabor. Volt már valaki?...

Alváslabor. Volt már valaki? Mit csináltak? Javult utána az alvás?

Figyelt kérdés
Minden infó, tapasztalat érdekel.

2013. ápr. 22. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alvás nem a vizsgálattól javulhat, hanem ha betartod amiket esetleg tanácsolnak. Mi a probléma? Egyébként ha nem extrém gond én nem tenném ennek ki a gyerekem. Mikor légzésgfigyelős előadáson voltunk, ott elmondták hogy zajlik. Kb a gyerek minden testnyílásába szondát dugnak.
2013. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem a vizsgálat után javul a dolog. A kérdést úgy értettem, hogy ennek eredményeként, a tanácsok betartása és az esetleges kezelés után javult e. Már megvan a beutaló, gyerekorvos, védőnő és két kórház is ezt találta megfelelőnek. Elhiheted én sem a saját szórakoztatásomra viszem el...
2013. ápr. 22. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ok, de azt nem írtad mi a probléma. Így elég nehéz megmondani változhat-e valami. Ha szervi oka van akkor lehet esetleg orvosilag tenni érte. Ha nem szervi akkor csak rajtad múlik mit teszel, bár nem hiszem hogy gyökeresen meg lehessen változtatni amit eddig kialakítottatok alvási szokásokat. Mondjuk az sem mindegy mekkora a baba.
2013. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!