Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában van a babátok...

Milyen ruhában van a babátok a homokozóban? Minden tiszta homok lesz?

Figyelt kérdés
1 éves a fiam. 1x tettük a homokozóba, persze egyből enni akarta. Apa meg kissé ideges lett, hogy mindene csupa homok lesz...tudom, hogy ezzel jár. Ti átcserélitek a ruháját otthon? Mezítláb van bent, vagy cipőben?
2013. ápr. 22. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Homokozóba akkor mehetnek, amikor jó idő van és lehetnek szandálban vagy mezítláb, mert pár zárt cipő áldozatul esett már.


Amúgy ez van, ilyen a homokozó, és ott koszos lesz a gyerek..... de nagyon élvezik, kár lenne kihagyni, mert piszkos lesz a gyerek. Arra van a víz, a szappan meg a mosószer. Vigyél pótgatyót, vagy ha hazamentek rakd egyből a kádba ha túl koszos.

2013. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát a homokozó az ilyen , ha jó az idő ráadok egy rövidnadrágot , pólót és egy szandit, nem nagy dolog lesöpörni róla a homokot.A ruha cserét nem igazán értem , úgyérted ha végeztünk a homokozással és hazaérünk van e ruhacsere? Mert erre a válasz igen, mert többnyire piszkos lesz,szóval kézmosás ruha csere, és itthon mezitláb marad.
2013. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, a kislányom 8 hós ő már homokozik 2 hete kb. minden nap, ha a napon vagyunk én le veszem a szandiát, hát az én kislányom is kostolgatta de ki nem, hát gyerekek! Mi tiszta homokok vagyunk egy játszó után.. és nem csak a ruha mert a kislányom magasba emeli a homokot és a fejére teszi.. mivel én naptejezem is igy a nyakánál ott is marad ezért mi délután megyünk a játszóra! Én rendes ruhát adok a gyerekre szoknya meg ilyenek, hiszen van mosógép! :)
2013. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az en fiam mar 2,5 eves, vannak erre a celra rendszeresitett ruhai(amit mar eleve hasznaltan veszek).Konkretan farmet vagy barsony gatya, hosszu polo, vekonykabat vagy pulcsi.Ilyenkor meg cipöben van bent a homokozoban, nyaron mezitlab.Ha vegeztünk lesöpröm es beviszem(nalunk a haz elött van a jatszoter).Bent atöltözik, kezet, arcot mos.
2013. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha hazaérünk, megy egyből a fürdőbe, ott levetkőztetem. Még a pelusban is van homok.... Gyors tusolás, aztán mehet a dolgára :-)


Vannak olyan ruhái, amiben a játszótérre járunk, ezekbe megy homokozni is. Ha koszos lesz, kimosom :-)

2013. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy tiszta homok lesz! Nem bántani akarom Apát, de miért van meglepődve!? Nálunk itt a telepen van egy beteg kisfiú, akit speciális babakocsiban tolnak mindig a szülei. Mikor meglátom, mindig az jut eszembe, hogy de yo, hogy az én Lányom nyakig homokos, koszos egy egy játszózás után, mert azt jelenti, hogy egészséges!

Egyébként természetesen van ruhacsere itthon, sőt! Tényleg még a pelenkában is homok van sokszor... Szóval nálunk is minimum kéz és arcmosás (tavasszal, ősszel), de nyáron irány a zuhany. Amíg hűvös van,addig cipő, nyáron a 40 fokban mezítláb. A ruhákat pedig ki lehet mosni. Persze nem ünneplőben homokozunk:o)

2013. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Apa valószínűleg abban reménykedett, hogy gyermek majd szépen ül, és úgy homokozik. De nem, söpör ezerrel és kóstol. :DDD

2013. ápr. 22. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!