Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan kezdett el...

Hány hónaposan kezdett el mászni a babátok és mikor indult el?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószinű az én kislányom ki fogja hagyni a mászást vagy nem tudom igaz ő még nem mászik nem is jár, de álandóan ál lépeget körbe megy mindenél, mászó helyzetbe megy de onann ki űl és áll, 8 hónapos. Engem is érdekelne, igaz nagyon sok babás családott ismerünk van akinek már 5 hónaposan mászott! :) De barátnőmé 9,5 hónaposan pont tegnap mondta. :)
2013. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6 hónaposan felállt,másnap mászott,pár hét múlva már kapaszkodott mindenbe úgy ment,első önálló lépéseit 10 hónaposan tette,és 11 hónapos korától jár
2013. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

6,5 hónaposan kúszott

8 hónaposan állt fel, és ült

9 hónaposan mászott

10 hónaposan lépegetett bútorok mellett

1 éves kora után indult el önállóan

2013. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

6.5 hónaposan kezdett el kúszni. 9 hónaposan kezdett el mászni, rá 1-2 napra kiült, rá 1 hétre felállt. Ott megtorpant és 13 hónapos koráig csak mászva közlekedett. 14 hónaposan már kapaszkodva sétált, 18 hónaposan szaladt.

21 hónapos és felmászik mindenre, köztük a létrán a padlásra is. Én meg ne kapjak szívrohamot. :)

2013. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves első, az én lányom is kb. így fejlődött, mint a tiéd, aztán 9 hónaposan egyszer csak egyik délután fogta magát, és mászott. Nem biztos, hogy kihagyja. :)
2013. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7,5 hónaposan mászott, 14 hónaposan indult el (szaladgálva - stabilan)
2013. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7 hónaposan mászott, 11 hónaposan ment.
2013. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan fejlődött mozgásban. 4 és fél hónaposan próbálkozott először az üléssel.Pár hét múlva egyedül felült.5 és fél hónaposan állt fel először. 6 hónaposan kezdett mászni. Az első önálló lépéseit 9 és fél hónaposan tette.10 hónaposan már stabilan járt. Most 13 hónapos és kisebb lépcsőfokokra fellép.
2013. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és nálunk a kúszás maradt ki. Utolsó voltam..
2013. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az én kislányom 9hónapos,kb 2hete mászik.Most hallottam,hogy aki elkezd mászni,az később indul el,mert megtetszik neki,hogy igy is lehet közlekedni!:) Ezért voltam kiváncsi,hogy más babája mikor indult el.Mindenkinek köszönöm a válaszát!
2013. ápr. 22. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!