Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák adtok tippeket?...

Anyukák adtok tippeket? Babalátogatóba megyek a hétvégén egy 5 hónapos kislányhoz, mit érdemes vinni ajándékba?

Figyelt kérdés
Ruhát nem szeretnék, mert sok van, a játékot a baba még nem tudja értékelni. Nem tudom, hogy milyen kozmetikumokat (fürdető, popsitörlő) használnak. Ti minek örültök, ha visznek a látogatók? Pelus, babamosószer?
2013. ápr. 23. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
én pelusnak, ilyesminek annyira nem örülnék, vagyis úgy értem, ha nem tudod, milyen kell, mi a bevált, ilyet ne vegyél:) megkérdezném anyukát, ha nem mond semmit, ruhát vinnék, de olyat, ami később jó rá, 1 évesen pl., vagy ilyen anyagból készült csörgő-zörgő könyvet:) azokat szokták szeretni. nekem a legnagyobb ajándékom, amit imádott a kisgyerek, egy baba fogkefe volt, hát nem lehetett leszedni róla:) de azt később vettem.
2013. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon szép pihe-puha plédet vittem amikor nem tudtam, hogy mit vegyek. A plédet még sokáig tudja használni, akár ovis korban is, meg sokféle módon felhasználható (játszószőnyeg, babakocsiban plusz réteg, bármit letakarni amire ráteszed stb...) Csak arra figyelj, hogy mosógépben moshatót vegyél, ne vmi különlegeset amit csak tisztítóban lehet tisztítani (én pl. kaptam egy lámaszőrből készültet, na azzal nem nagyon tudok mit kezdeni, nem merem használni, nehogy piszkos legyen).
2013. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 5 hónapos.

Eddig ezeket kaptunk ajándékba a látogatóktól:

popsitörlő, rágóka, csörgő, babanapló, nagyon cuki mintás textilpelenka (a kiságyba tetem a feje alá), baba fényképalbum, DM-es ajándékutalvány (ennek nagyon örültem, bármire levásárolhattam), ilyen plüss csörgő-zörgő babakönyvecske. Most hirtelen ennyi jut eszembe.

Ja, és általában mindenki úgy hozta az ajándékokat, hogy ránk, szülőkre is gondolt. A kis ajándéktáskában a babás dolog mellett nekem is ott lapult egy tábla csoki vagy egy doboz bonbon, a férjemnek pedig egy üveg bor.

2013. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Pihe-puha plédet mi is kaptunk, annak is nagyon örültem.

2013. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz neki játékot is. Egy 5 hónapos baba már játszik. Ruhát is lehet vinni, az mindig jól jön, de tényleg nagyobbat vegyél. Én pelusnak annyira nem örülök mert nekünk is 1 olyan márka van amit használunk és bevállt. A multkor nálunk is voltak baba látogatóba egy halom fürdetőt, hinrőport hoztak ami azóta is a polcon porosodik. Ők jót akartak, a legjobb márkát hozták de a kisfiamnak az szárítja a bőrét. Szóval ez sem a legjobb ötlet. Esetleg vegyél popsikrémet, popsitörlőt, azzal nem lehet mellé fogni általában.
2013. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ami még eszembe jutott:

pl. fürdőjáték, babatörölköző (tudod, az a kapucnis kifogó), egy aranyos előke, babazene cd, kiságyra, babakocsira feltehető plüss játék. Szerintem ezek is jó ötletek.

2013. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hú, én mindig utáltam, hogy "óriás" ruhákat kaptunk!Ha már kapom, akkor valamikor akkor szeretném ráadni a gyerekre, max egy hónapot várok vele, hogy belenőjjön, de utána már el is feledkezek róla, hogy honnan és kitől van.

Névre szóló babatakaró nagyon jó ötlet, valami szép előke, vagy étkészlet - az maradandó.

2013. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznos válaszokat kaptam, amikre nem is gondoltam! Mi is készülünk a szülőknak is természetesen ajándékkal. A babának meg nagyon tetszik a pléd, a könyvecske, már csak be kell szereznem valahol... :)
2013. ápr. 23. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!