Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok birta a Milumil HA...

A babátok birta a Milumil HA Start optima tápszert? Ez van itthon meg még Beba Pro HA Start . Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Jó az a tápszer amit a kórházban irnak fel???7-hetes babánál jöhet még hasfájás ha eddig nem volt. Hogy zajlik egy napotok a babával??hogyan foglaljátok le??Este mikor fürdetitek??Én mikor le fürdetem és öltözünk akkor úgy elkezd sírni mindig sajna nem tudom,hogy miért. Kb kéthete tápszeres a pici és azóta büdöset kakál az anyatejnél nem volt büdös a széklet normális ez??
2013. ápr. 23. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál a szopással, illetve hogy rendesen beinduljon a tej? Mert ezekszerint még nagyon ideje sem volt szaporodni. Nyugodtan adhatod neki a milumilt. Természetesen lehet hasfájós is, nem minden baba egyformán válik azzá. Toráztasd naponta a kis lábát, fektesd hasra is. Ki mikor fürdeti, mi 7kor fürödtünk mindig. Valószínűleg azért sír, mert még nincs meg a rutin, de azt tudja, hogy utána a kaja jön :) Próbálj már most napirendet kialakítani amennyire csak tudsz. Legyen meg az a stabil pont, hogy mikor van a fürdés és utána a vacsora. Ha ezt megszokja, akkor a többi is ki fog alakulni. Egy darabig bűzös lesz a széklete de ez természetes, majd elmúlik.
2013. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Sajnos gyógyszer miatt nem szoptathatok beteg vagyok.A szívem szakad meg,hogy el kell apasztani a tejem pedig imádott cicizni:-(
2013. ápr. 23. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanennyi idős volt amikor tápszert kezdett el kapni. Milumilosak vagyunk mi is. Mi is 7 és fél 8között fürdünk. Már most h jó idő van beiktattunk egy 10-15 perces csupaszkodást :) utána jön a fürdés és a vacsi. 8ra már az ágyban van általában. Eleinte mi is össze-vissza fürdettük de csak sikerült ráállni a rutinra. A széklet meg tényleg jó büdös meg olyan amivel vakolni lehet :D

Próbálom beszéddel lefoglalni meg hintáztatom. Amúgy hasfájásra jó valóban a lábtorna de ha nagyon fáj neki akkor volt h espumisant kapott de mióta nekem tápszeres egyáltalán nem hasfájós még szopizott addig nekem rettenetesen hasfájós volt. Ennyiben nem bánom h már nem szopizik de alapjában még mindig hiányzik. Rossz volt eleinte nagyon de már kezdek hozzászokni :) AMikor meg öltözteted fel fürdés után azért sír mert már türelmetlen hiszen tudja h itt a vacsi ideje :)

10 hetes kislány anyukája :)

2013. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hihi vakolni ez jó :-)Nem,nem félreértettétek nekem nem hasfájos a babám és nem is volt.Én úgyértettem,hogy a táptol lehet-e hasfájása?
2013. ápr. 23. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Elméletben nem kellene tőle mert ugye a babák igénye szerint van kialakítva de ugye attól az még nem szentírás... előfordulhat h fáj a pocija de nem rendszeresen kellene neki vagyis legalábbis nem úgy mintha cicizne szerintem.
2013. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is Milumil-t kapott, és szoptattam is, bár az elején alig volt tejem. Fájt a pocija, azt mondták azért, mert tejet és tápszert is kap. Ok, de akkor ne szoptassam??

Azt is mondták, hogy az anyatejes babáknak is fáj a hasuk. Azt is, hogy a tápszereseknek is fáj...

Én adtam neki Espumisant, az jó volt.

Váltottunk is tápszert (Beba-ra), az is ízlett neki, de a hasfájása maradt, ezért visszatértünk a Milumilhoz.

Azt is mondták, hogy ha kialakulnak az emésztőenzimjei, akkor nem fog fájni a pocija, és láss csodát, 2 hónapos kora óta nem kínlódik.

Az én babám is sírt eleinte fürdésnél (gondolom a kórházi tapasztalatok miatt), de aztán rájött, hogy itthon nem olyan rossz. Most lesz 5 hónapos, de nincs szigorú napirendünk. Nem mindig sikerül ugyanakkor fürdeni.:-)

2013. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!