Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiús anyukák! Milyen színű...

Kisfiús anyukák! Milyen színű a kisfiatok szobája?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Felül kellemes sárga, majd középen van egy állatmintás bordűr, alul pedig zöld a tapéta. A padló sötétbarna, a bútorok többnyire fenyő(színűe)k.

A kék szerintem túl hideg lett volna...

2013. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bézs(3 oldalon a fal),az ajtoval szembeni fal világoskék,a plafon pedig fehér.Bútorok:fehér és sötét kék színűek.Kiegészítők pedig világos zöldek.
2013. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


így nézett ki a tapétázás után közvetlenül (bútor még nem volt összerakva)

[link]

2013. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Szia. Kisfiam szobaja: Az oldalfalak sargak, tele micimackos matricaval, a mennyezet eg kek- az ejszakat idezve, neki is tele vannak csillagokkal van egy hold is fent, ami ejszaka vilagit.
2013. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk minden szoba fehér, a gyerekeké is. Inkább a kiegészítőkkel, textilekkel, képekkel, díszekkel "játszok". A fiúk szobájában két és barna dominál.
2013. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kék. De nem mi választottuk, ilyenre festette a főbérlő :)

Nem rideg, olyan zafírkék :)

2013. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindkét fiam szobájában sárga a fal. Viszont az egyik falat teljesen beborítja egy posztertapéta. A nagyobb fiam maga választotta (ezen halak vannak, tehát a nagyja kék), a kicsinek meg én választottam (ez egy farm, állatokkal). A parketta sötétbarna.
2013. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sárga és zöld - a falak. A kiegészítők, bútorok pedig színesek: vörös, sárga, zöld :) Ha lányom lett volna, akkor is ilyen lenne. Szerintem egy babának minden szín érdekes mindegy, hogy fiú-e, vagy lány.
2013. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sárga falak-kisvakondos,és erdő állatai fali matricákkal.Mikor ebbe a házba költöztünk,akkor sárgára festettük a gyerekszobának szánt falat,gondolván,hogy az unisex szín.Kisfiam most 10 hónapos,jövő nyáron biztos hogy festünk újra,és sztem akkor valami kellemes zöld színt fogok neki választani,nagyfiús,pl autós matricával,hogy később is tetszen neki.
2013. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A falak sàrgàk, a mennyezet fa borìtàsu a parkettàval egy szìnu, a falon micimackòs "matricàk" vannak, a bùtorok vilàgosbarnàk.
2013. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!