Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba elso éve Melyik honap...

A baba elso éve Melyik honap volt a legnehezebb az elso évbe a babával?

Figyelt kérdés

Mikor ujszulott volt ? vagy 2-3 -4 honapossan .esetleg mikor mászott már,vagy mikor elindult ?

kinek mi és mért ?

:)


2013. ápr. 24. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A legelső 6 hét, mikor alig aludt, ezáltal én szinte semmit, hasfájós is volt, hulla fáradt voltam, kezdtem kiégni, mire végre elkezdett aludni. a többi utána már sétagalopp volt ahhoz képest.
2013. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van.

6-8 hónapig a nemszeretem időszak nálam (ha lehet ilyet mondani). Egyrészt a hozzátáplálás kezdeti nehézségei miatt (egyik gyerekem sem bukott rá a kanálra, határozottan utálták, cicit akartak inkább). Másrészt a még nem négykézlábazik, de kúszik, így nem lehet normálisan lerakni sehol, csak itthon, így mozgás szempontjából sem egyszerű.

2013. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónap volt a legnehezebb. Nagyon éber volt és hasfájás is gyötörte néha a kisfiamat. Anyatejes volt, és nem ettem káros dolgokat. De visszagondolva a Lactoherb tea, amit én ittam okozhatta a bajt.

A 3. hónaptól kezdve volt napirendünk, addig káosz volt. Csak az etetés és fürdetés volt nagyjából állandó. Az alvás kicsit kusza volt.

2013. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most lesz egy éves, az első 12 hónapjából eddig a 7-8. hónap volt a legnehezebb, amikor ezerrel szeparációs szorongott, és olyan fogzáson estünk át, amilyet sem gyerekorvos, sem gyermekfogász, sem védőnő nem látott még soha. Nehéz volt, mert mindig fájt neki, és borzasztó volt látni. Amikor elkezdett mászni-lépegetni, könnyebb lett.


A legkönnyebb viszont (nálunk) egyértelműen az első hat hónap volt. Ő októberig tulajdonképpen SOHA nem sírt... A fogzás alatt azért bepótolta. :D

2013. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első 2-3 hónap. Se éjjel se nappal, nulla napirend, sok sok sìrás.
2013. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dettó az első hónapok. Amíg még egyáltalán nem lehet vele kommunikálni, és mintha állandóan sírna. A negyedik-ötödik hónap táján kezd kicsit könnyebbé válni a dolog, amikor elkezd játszani, mosolyogni, kommunikálni. Úgy lesz egyre könnyebb, ahogy egyre jobban lehet vele kommunikálni. A mászással aztán megint könnyebb lesz, és így tovább.
2013. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2.válaszoló 3 gyerekes vagyok,

tényleg a 3. oka a 6-8 hónapos nemszeretemségnek a szep.szorongás, azt kifelejtettem.


Első pár hónap nálunk unalmas volt, mert állandóan aludtak.

2013. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én, ahogy visszagondolok, igazából az éjszakákat leszámítva nem volt gondom. A nappalok eléggé jól teltek, bár kellett 3-4 hónap, mire kiismertük egymást, de az éjszakák....azok kicsináltak. Olyan 3-6 hósan keltünk szinte óránként. Pedig az éjszakai kajáról már 3 hósan leálltunk. Most 15 hónapos, és meglepően jól elvagyunk. Értem (majdnem) minden rezdülését, jókat játszunk.
2013. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!