Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a fiamat...

Hogyan szoktassam le a fiamat hogy ne a cicin aludjon el mivel o meg szopizik,9honapos, legalabb 6szor szopizik egy nap, alig fejlodik,73cm,8100grtobbszor szopik mint eszik?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Én Fiam 7 hós, 8000gr kereken és 71cm-er. 6 hós kora óta táplálok hozzá. Szerencsémre jó az étvágya, elfogad mindent. Anyatejes egyébként. Én (nem tudom h szerencsém volt-e)már csak napi 3x szoptatom, plusz éjjel 1x.


Azt, hogy ne cicin aludjon el (szerintem) hamarabb el kellett volna kezdeni. Próbáld a cumit, ringatást, paskolást. Én így kezdtem, a saját ágyában, volt 1 hét küzködés de sikerült, és megérte!


Egyébként nem fogadja el a kanalas kaját, vagy válogatós? Inkább cicizik állandóan? Védönő/orvos mit mond?

2013. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alig fejlődik?Ez a méret teljesen rendben van!Az én 7 hónaposom 66 cm,7440 gramm,havonta 20-25 dekát hízik(ergo 9 hónaposan még akkora sem lesz,mint a te babád),reggel és este szopizik.Az enyém is cicin alszik el.Próbáltam már mindent,de hiába.Nem cumizik-kb 6-7 félét vettünk már-,a ringatás is kevés neki.Igaz,kb. 5 perc alatt bealszik,és reggelig fel sem ébred.
2013. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyéves múlt, de még mindig cicin alszik el. Igen, tudom, én rontottam el, de vállalom. Leszokathatnám, de hallgatni kellene, hogy sír. Egy percnél tovább nem bírom, inkább felkelek minden éjjel átlag 2 szer. Biztos vagyok benne, hogy nem így fogom férjhez adni. Akkor fog leszokni róla, amikor itt lesz az ideje.

A védőnő meg ne adjon tanácsokat, nem ő van vele 24 órában.

A súlya egyébként jó, amiatt ne aggódj.

Igen, többször szopizik, mint eszik, de talán nem többet.

2013. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van akkor ilyen óriás gyerekem?6hósan volt 8420gramm és 70centi,most lesz 7hós jövőhéten és 73centi,de van vagy 9kg és már forog meg tolat és kutyázik egész nap.
2013. ápr. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!