Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka a nyugtalanság...

Mi lehet az oka a nyugtalanságnak?

Figyelt kérdés
Fiam 11hónapos.Eddig sem voltak nyugodt éjjeleink,de csak 2-3alkalommal kellett hozzá kelni és adtam enni v inni neki s aludt tovább.Ám kb.2hete semmit sem alszom,mert állandóan nyűgös,forgolódik,az sem segít ha magam mellé teszem.Napközben szuperul alszik,de éjjel ez minden napi dolog.Elkezdett járni tanulni és lépcsőre mászni.Amennyit csak lehet levegőn,játszótéren vagyok vele.És nem fárad ki.Vagy túlságosan is?És napközben is kevés ideig tud maga eljátszani,folyton ölben lenne,pedig nem jellemző rá.
2013. ápr. 24. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jön a foga? Az én fiam olyankor annyira vergődik, fetreng, dobálja magát. Hiába teszem én is magunk közé. Napközben oké, de éjjel... ilyenkor chamomilla 15c-ből adok neki.
2013. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet,de ennyire nem szokta meggyötörni.Most épp megpróbáltam,bekentem a cumit krémmel,mert másképp nem engedi hátha jobb lesz.most még alszik,úgy 2perce.
2013. ápr. 24. 22:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!