Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Aludj jól gyermekem c....

Az Aludj jól gyermekem c. könyv módszerét alkalmazta valaki bevált? Tapasztalatok? A délutáni alvást ugyanúgy csináltátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált, igen, kb 4.5 hónaposan elfelejtett aludni a kisfiam, és legalább egy órát sirt minden alkalommal, holott előtte nem volt semmi gondja, és látszott is, hogy fáradt. Annyival enyhitettük, hogy volt, nem csak beszéltem hozzá, hanem megsimiztem párszor a hátát, de nem hosszú ideig, csak, hogy érezze, ott vagyok. Kb 4 nap után érezhető volt a javulás, pár héttel később már egyáltalán nem nyűglődik, megint úgy alszik, mint régen. Igaz, rájött, hogy tud ujjat szopni... (a cumit kiköpte, nem kellett neki többet). Én ha elég nagy a baba, csak ajánlani tudom, 3-4 hónap alatt még nem hiszem, hogy egészséges lenne alkalmazni, de amikor már látszik a gyereken, hogy kezdi megtanulni a trükközést, szerintem nagyon hasznos.
2009. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még a terhességem alatt elolvastam a könyvet és az alapján altattam az ikreimet. Bevált, csak ajánlani tudom!
2009. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi erőt gyűjtök és alkalmazni fogom de délután is így kell altatni azt írja a könyv és éjjel se lehet kivenni ha megébred ez tényleg így van?
2009. szept. 26. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2.válaszoló vagyok: én mindig kivesze őket, ha sírnak a kiságyban, de ha csak megnyugtatásra van szükségük, az ágyuk mellett maradok velük (kézben tartva), majd visszateszem, amint abbamaradt a sírás, hogy ott aludjanak el. Nekem ez vált be, de szerintem Te is kezelheted kicsit rugalmasan a leírtakat, hisz csakis Te ismered a gyermeked igazán! Sok sikert!
2009. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos cicin alszik el a lányom úgyhogy most már lépnem kell mert nem bírják a melleim a kiképzést és sajna éjjel ha fel kel akkor is csak cicin tud vissza aludni.Ezért határoztam el magam biztos nagyon fog sírni de remélem beválik!Köszi a válaszokat!
2009. szept. 26. 20:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha reggel 5kor mondjuk éhes és cicit kér akkor megszoptatom és vissza az ágyba akkor is vissza fog aludni magától?
2009. szept. 26. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!