Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám éjjel kijött...

9 hónapos babám éjjel kijött a takaró alól és úgy aludt reggelig.24 fok van a szobájában, megfázhatott? Ma már hálozsákot kap de vastagat vagy pamutot?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:

24 fokban pizsomában semmi baja nem lesz. Nálunk a fél éves Fiam detto így alszik, és szintén 24 fok van (tetőtér)

Én nem adok rá hálózsákot, semmi baja nem lesz, meg nálunk nem túl gyakori a kitakarózás, viszont a hálózsákban nem tud rendesen helyezkedni (hason alvó).



Ha adsz rá akkor is csak pamutot, mert a végén éjjel milliószor felkel szegény h melege van.

2013. ápr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

gondolom első gyerek...

nem kell ám annyira takargatni...

az én kicsim 10 hós, rövidujjú bodyban alszik

2013. ápr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 hos, szintén rövid bodyban és zokniban alszik, reggelre ki is takarozik mert keresztbefordul vagy fejjel lefelé :) Nem kell ugy takargatni, már nincsenek minuszok. Igaz nálunk 26 fok volt.
2013. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amikor fűtöttünk azért aludt bodyban, most meg meleg van:)azért
2013. ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!akkor mi is átállunk lassan a nyárra.
2013. ápr. 25. 08:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én egy éves lányom is szintén 24 fokban hónapok óta csak kezeslábas pizsiben alszik. Takaró nélkül, mert hiába takarom be, egyből lerugdossa magáról, ha még ébren van, akkor még kiabál is, hogy ne takarjam be...szóval szerintem egyáltalán nem fáznak
2013. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 20-21 fok van, a 10 hós babám is kitakarózik, be szoktam takarni ha észreveszem, de nem mindíg engedi, lerugdossa ébren is, álmában is. Még nem fázott meg ettől.
2013. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szinte kizárt.

A mi lányunk minden éjjel takaró nélkül alszik, mert a takarót lerúgja, a hálózsák pedig idegesíti, nem marad meg egyik alatt/-ben sem.

2013. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!