Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs kocsicipőnk, ciki ha...

Nincs kocsicipőnk, ciki ha csak zokniban van a babakocsiban?

Figyelt kérdés
9 hónapos. Vegyünk egyet?
2013. ápr. 25. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mért lenne ciki? teljesen jó a zokni a babakocsiban.
2013. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, teljesen jó!
2013. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, a miénk 9 hónaposan kapott először cipőt, mert már fogódzkodva lépegetett, és játszótereztünk.
2013. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem felesleges venned. Csak beleizzad a lába.

A 8 hónapos lányom csak zokniban van, semmi baja nincs.

Ha hűvösebb van, egy pokróccal betakarom a lábfejét.

2013. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak ezért nem kell. Bőven jó a zokni is! :) Mi sem vettünk nyáron csak azért egy szandált, hogy mégis legyen a lábán valami. "Egész" nyáron mezítláb volt, akkor volt 9-11 hónapos.
2013. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

:) Ez csak rajtatok múlik! Ha téged zavar, vegyél. ha nem, akkor nem lesz rosszabb a gyereknek a babakocsiban:)

Mondjuk én azért vettem, mert szerintem ha fúj a szél, akkor a zoknin könnyebben átfúj, mint egy cipőn.

2013. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
minek ra cipo a babakocsiban? nem ertem. a cipo akkor kell ha majd el kezd a laban allni es menni... elotte minek sanyargatnad a labat cipoben es foleg ilyen melegben? az enyemen meg zokni sincs a kocsiban ilyen melegben! csak letekarom hogy ne erje a nap! A babad kenyelmere gondolj ne arra hogy mas mit tart cikinek Uristen!
2013. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14 hónapos, még nem jár, most veszek neki cipőt, eddig nem volt neki.
2013. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem totyog, felesleges a cipő. Esetleg ha fázik zokniban a lába, akkor jól jön, de amúgy neki is kényelmesebb csak zokniban.
2013. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de én adok a 9 hónapos lányomra, amióta nem használunk lábzsákot. Mi nem délben megyünk sétálni és nem a tűző napon vagyunk. Még csak kellemes tavaszi idő van, nem nyári kánikula. Rajtam is van zokni és cipő is. Ez egyébként nem igazi cipő, csak egy puha, vékony kocsicipő, nem meleg és kényelmes a babának.

Egyébként miért nem akarsz venni? Nem olyan drága és elég 1 darab.

2013. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!