Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

3 hónap körüli babádat hagyod egyedül játszani, ha jól elvan?

Sziasztok!

Elsőre bután hangzik biztosan a kérdés, csak nem tudtam jobban megfogalmazni... kislányom 3 hónapos, és olyan ügyese n elvana játszószőnyegen, vagy kint a babakocsiban, hogy néha már lelkiismeret furdalásom van, amiért nem vagyok vele állandóan - persze nem a körmöm reszelgetem, van egy másfél évvel idősebb nővérkéje, szóval van teendőm bőven! Talán amiatt is van ez a furcsa érzésem, hogy ellenben vele, a nővére 10 percet nem volt el egyedül, soha nem haladtam semmit a házimunkával, stb. mert ő mindig igényelte a jelenlétemet.

2013. ápr. 25. 14:17  Privát üzenet  

A válaszok
szeritnem nincs ebben semmi rossz. Örülj neki hogy iyg elvan.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. ápr. 25. 14:18 Privát üzenet
Persze, hogy hagytam játszani, az én lányom is elvolt. :)) Nyugodtan hagyd szerintem, ő ilyen baba, örülj neki.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2013. ápr. 25. 14:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ÓÓÓ én nagyon örülök, vagyis inkább nem akarom elhinni, hogy ennyire angyalka! :) Most is játszott a szőnyegen, mire benéztem elszundikált :)

# 3/5Időpont 2013. ápr. 25. 14:29 Privát üzenet
de kis cuki lehet:) Használd ki, legalább van időd a nagyobbra, és persze reménykedj hogy igy is marad...

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2013. ápr. 25. 14:34 Privát üzenet
Szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod.Nekem is ilyen volt,nagyon percet szépen elvolt egyedül,arról nem is beszélve,hogy megfigyeltem,hogy ha nem vagyok vele sokkal többet forgolódott,mozgott.És szerintem ez nagyon jót tett neki.Most lassan 8 hónapos lesz,és egy percet sincs el nélkülünk.Majd észre veszed,hogy mikor igényli a szórakoztatást :)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2013. ápr. 25. 15:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan bírhatnám rá, hogy többet játszon egyedül a kisbabám?
Akinek nagyon sírós babája volt segítsen, mert úgy érzem teljesen egyedül vagyok! Tényleg csak az első 3-4 hónap ilyen nehéz? Tényleg elmúlik idővel? De legalábbis javul a...
15 hónap körüli kisgyermeked kb mennyi időt játszik egy nap egyedül?
13 hónap korkülönbséggel született tesókkal hogy boldogultatok? Lehet bírni egyedül vagy segítség kell?
Ha kb 20 hónap van a két gyerek között hogyan oldjátok meg Velük egyedül a bevásárlást?
1 hete felállt a babám és az ágy mellett próbál lépegetni 2-3 lépést, mikorra fog járni? Mikorra tud elesni úgy, hogy nem üti meg magát nagyon? Hány hónap szokott lenni, mire egyedül elindul?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!