Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor hogy is kell egy kullanc...

Akkor hogy is kell egy kullancsot eltávolítani a babából? És mi a leghatásosabb megelőzési módszer?

Figyelt kérdés
Annyira megoszlanak a vélemények.... Tekerni, csavarni, kenni, nem kenni.... Most mi a helyes? Köszi!
2013. ápr. 25. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Én nem nyúlnék hozzá, hanem bevinném az ügyeletre, hogy szedjék ki ők. Csak jobban értenek hozzá, nem akarnék hülyeséget csinálni.
2013. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem az ügyeleten szabályosan le..sztak, hogy ezért miért vittem a gyereket!

Mondta a doki,hogy legközelebb csipesszel húzzam ki nyugodtan!

2013. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban van kullancskiszedő csipesz (mondjuk szart se ér)Amúgy sima szemöldökcsipesszel ki kell szedni, és fertőtleníteni a helyét. Megelőzésre kullancsriasztó ha kimentek, jobb ha harisnya van rajta amíg nincs nagyon meleg, abba nehezebben jut be a kullancs, ha nadrág van rajta akkor tűrjétek be a szárát a zokniba. A fejét és nyakát is le kell fújni a riasztóval ha kimnetek. Esténként átnézni van-e benne kullancs. Főleg a hajlatokat, tarkót, fülek mögött. Ott előszeretettel megbújnak.
2013. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!