Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tettétek babykomp-ba...

Mikor tettétek babykomp-ba elöször a babátokat? Mennyi idöre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Semmikor, mert az orvos rokonaink és az ortopéd orvos is azt mondták, hogy a bébikomp kifejezetten káros.
2013. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
10 hónaposan, mikor már tudott egyedül lépegetni. 5 percre raktam bele. Nem sokat használta, inkább tologatta, meg zenéltette.
2013. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Soha nem tettem bele a lányomat,és nem kifejezetten azért mert nagyon ártalmas(ezt csak később tudtam meg),hanem azért mert nem volt rá szükség!
2013. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Soha, pont azért amiért az első sem- Több doki mondta , hoyg nagyon káros és tilos belerakni.
2013. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Káros, amig önállóan nem tudja a lábain a súlyát megtartani, utánna mókázásból bele lehet tenni, próbálgassa a közlekedést,de 15 percnél ne hosszabb időre, mert az egyensúlyát egyedül kell, hogy megtalálja.

Tehát játéknak mindenképp jó, ha már egyedül áll, és esetleg kiszaladsz a postáért, vagy épp wc-re.

2013. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!