Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon érdekel a dolog: Miért...

Nagyon érdekel a dolog: Miért vesz valaki 50. 000 ft-ért babakocsit benti használatra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem?! Hogy hogy benti használatra, a lakásban tologatja a babakocsit?
2013. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az egyik aukciós oldalon nézegettem sport babakocsikat. Találtam egyet, aminek a leírásában szerepel ez a két adat amit a kérdésben is írtam, és elgondolkodtam,hogy ha már ennyi pénzt adott ki azért a kocsiért, akkor miért csak bent használta? Ezek szerint kinti használatra is vett vajon mégegyet? Vagy csak a jó üzlet érdekében írta ezt? Szerintetek?
2013. ápr. 25. 15:54
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Jó nagy háza lehet, ha bent van hely tologatni a gyereket, kastélyban lakik az illető?

Biztos nehéz volt egyik szobából átvinni a másikba, 2-3 ezer m2-es házban praktikus lehet.

2013. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert van rá pénze..csupán ezen egyszerű oknál fogva..:-)

Sok haszontalan dolgot vesznek az emberek..:-)

2013. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Forgalmas helyen,panel negyedik emeletén lift nélkül el tudom képzelni,hogy sose vitte ki,hanem kintre vett egy könnyű kisebbet,amiért nem kér ha a tárolóban összekenődik.

Vagy kapta.

2013. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy ajándékba kapta vagy valami miatt nem használta kint. Egyik ismerősöm járt úgy hogy vett egy futó babakocsit 130e-ért erre kiderült hogy se a kocsija csomagtartójába se a házukban lévő liftbe nem fér be igy a gyerek egyszer volt benne aztán el is adta és vett egyet töredékéért.
2013. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát, én is 4-en lakok lift nélkül, de sosem vennék külön benti meg kinti babakocsit, ennyiért meg depláne nem. De ezek szerint más nem igy gondolkodik. AMúgy ez is sportkocsinak van hirdetve, szóval olyan nehéz azért nem lehet.
2013. ápr. 25. 16:12
 8/12 A kérdező kommentje:
ja és azt írta 50.000 ft-ért vette. Szóval nem kapta.
2013. ápr. 25. 16:12
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
az akkor nem olyan hiper szuper. mert az igazán márkásak 100 fölött kezdődnek. Persze nem mondom hogy többet is tud. Na de van akinek a márka vagy a forma tetszik, ha van rá pénze vegye meg 300e-ért. Tényleg nagyon szép és még téli zsák meg ernyő meg majdhogynek érettsédi öltöny is volt hozzá de ennyiért azért nem vennék az tuti.
2013. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van aki babakocsival altatja a gyereket!

Barátnőmnek ikrei vannak, az egyik úgy aludt el, hogy az anyja fogta az ölében, a másik meg a Babakocsiban aludt, a lábával tologatta, ringatta!!

Engem is anno Babakocsiban rázott anyám, mikor fájt a hasam, nem aludtam, mondta szó szerint annyira kellett tologatni oda vissza, de közben jobbra balra is ringatni, mert csak úgy nyugodtam meg!


Nagyon sokan használják bent a babakocsit, és falun azért 100-120 nem-es házak vannak, aminek a nappalija 30-40 nm2

2013. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!