Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap tiszta ruhát adtok...

Minden nap tiszta ruhát adtok a babára?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hónapos. Body-t minden nap tisztát adok rá az esti fürdés után, rugiban alszik, de napközben nadrág és pulcsi van rajta. A pulcsit van, hogy kétszer is cserélem a nyál meg a kaja miatt, de a nadrágon gondolkozok, hogy kell-e cserélnem minden nap, mert az nem nagyon koszolódik. Természetesen, ha kifolyik a pisi, akkor az is cserés.
2013. ápr. 25. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem koszolódik be szertnem akkor nyugodtan adhatod rá ugyanazt a nacit másnap is.
2013. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan adhatod szerintem, ő még nem piszkolja össze magát.
2013. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mászik a földön, lecserélem.
2013. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kintre szoktam ugyanazt huzamosabb ideig, mivel még babakocsiban vannak, nem koszolják.

De pl. most este adtam kisfiamra egy másik nadrágot bentre, lehet legközelebb is, ha le kell cserélni, visszaadom ezt.

2013. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kintre én is egy melegebb nacit használtam amíg hideg volt, de mostanra már nem kell. Még nem mászik, ha meg a földön is van, van alatta pléd, ezért is gondoltam, hogy nem kéne minden nap tisztát adnom rá. Meg egy kicsit tudnék spórolni a mosáson is így.
2013. ápr. 25. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel nem mászik, végképp nem koszolódik a pléden azt nyugodtan adhatod rá újra.
2013. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

persze hogy ráadhatod annyiszor, amíg nem lesz koszos!


majd úgyis folyamatosan mosnod kell, ha elindul, addig legalább nem kell naponta mosnod!


én csak bodyt adtam mindennap tisztát a babámra, minden más addig került vissza rá, amíg nem lett koszos.

2013. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még most spórolj a mosáson amig lehet,mert ha elindul akkor már nem nagyon fogsz tudni:)10 hónapos fiamnál már van,hogy napi 2-3 garnitúra ruha cserélődik:)
2013. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyik babaújságban láttam, h kiskendőt kötnek a pici nyakába, hátul magkötve, vagányan, ez a anyálat is felfogja.
2013. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!