Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert adtok 6+ hos...

Milyen tápszert adtok 6+ hos babátoknak? Mennyibe kerül? Gyümölcslé?

Figyelt kérdés
Milyen gyümölcs levet lehet 6.5 hónapos babának adni? Higítani kell?
2013. ápr. 25. 20:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Melyik tápszer finomabb?
2013. ápr. 25. 20:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Humana Baby Fit, 650 Ft receptre, 500 g-os, finom.


Max 100 %-osat adnék hígítva, de én csak vizet adok.

2013. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most én is ezt a humana baby fitet adom, recept nélkül 1300 körül van. Kb 2 hete kap tápszert, milumilt, babylove-ot nem fogadta el. Humana volt itthon a másik gyerek miatt, adtam neki és szereti, úgyhogy marad ez. Majd megpróbálom feliratni a doktornővel, hogy csak 630 ft legyen.

6 hónapos.


Gyümölcslevet még nem adtam neki, 3 napja kezdtük a hozzátáplálást, tartunk kb fél kanál bevitt ételnél.

2013. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :). Gyógyszertárban lehet csak kapni? Van esetléeg dm-ben vagy rossmann-ban?
2013. ápr. 25. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
A tápszer Nestle Lactogen Harmony. 800 gr és 950 ft körül van receptre. Erre azt mondta a doktornő, hogy 3 éves korig receptre írható. Én adtam már gyümölcslevet persze higítva. Vannak ezek a 2 decisek ebből kaptunk ajándékba. Azt hiszem alma sárgabarack meg még vmi volt benne a fiamnak ízlett. Már 3 hónapos kora óta hozzátáplálom, most 7 hónapos. Már csak reggel és este eszik tápot, a többi étkezést kiváltottuk.
2013. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milumil Pepti-ről váltunk Milumil Pepti Plus 2re,ha elfogy a 0+

90%-al kapjuk az elsőt 996-ért 4dobozt,a másodikat 882-ért 4dobozt.

Gyümilevet nem adok,mert cukros.Kap izetlen teát és vizet kanállal,mert üvegből nem issza.

2013. ápr. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi 6 hónapos koráig milumilt ittunk szerette. Mivel már nem írja fel a dokinő dm-ben vettem neki babylove tápszert. Nagyon jó BIO minőség német!Nagyon szereti a kisfiam. Csak vizet iszik vagy gyümölcsteát üresen a hipp-es teák nagyon cukrosak. Ha jön a foga kamilla teát csinálok neki nagyon jó.
2013. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!