Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek extra keson mosolyg...

Van akinek extra keson mosolygott a babaja?

Figyelt kérdés
Mikor, hany hetesen?
2013. ápr. 26. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Magától vagy "reflexből" ?
2013. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magatol.Amikor visszamosolyog
2013. ápr. 26. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem lányom mikkor csinálta, de az unoka öcse 3 hónapos most mosolyog visza ha viccesen beszélnek hozzá :)
2013. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisifam is volt vagy 3 hónaps is, mire egy-egy válaszmosolyt hajlandó volt kicsikarni magából és annak idején én is aggódtam emiatt. Most két és fél éves és egy vigyorgyáros :-)
2013. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem volt még 3 hónapos (talán 2,5) mikor először mosolyogott reflexszerűen. Most 3,5 hónapos, ránk folyamatosan vigyorog, ha megjelenünk és őrült "szárnyalásba" kezd. Idegenre először mérgesen néz, aztán ha szimpatikus neki, teli pofával kapja a vigyort. És most már nem csak mosolyog, de "vissza is beszél".

Én a 36. hétig dolgoztam és mikor előszőr jöttek a kolléganőim babalátogatóba, valószínűleg a hangjukat megismerhette, mert azonnal mosolygott rájuk.

2013. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!