Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit szólnátok ehhez a...

Ti mit szólnátok ehhez a dologhoz?

Figyelt kérdés
Kertes házban élünk. Van egy 9 hónapos babánk, akinek nem mindig ugyanabban az időben sikerül elaludnia, ez +/- 1/2 vagy 1 órát jelent, tehát nem lehet kijelenteni, hogy 5-től 6-ig alszik vagy 12-től 1-ig. Férjem öccse rá szokott arra, hogy mivel nincs csengőnk, ezért akár tetszik, akár nem ő bizony átugrik a kapun, mert meg akarja látogatni a babánkat. A látogatással nincs gond, csak a kapu átugrással és azzal, hogy azzal nem foglalkozik, hogy épp lehet alszik a kislányom. Bejön vagy kopog és annyi az alvásnak. Nincs nagy házunk és a gyerekszoba pont az ajtónál van. Nem szóltam neki eddig. Aztán egy délután épp alvás közben "beugrott", kislányom meg úgy megijedt, hogy alig lehetett megvigasztalni. Akkor szóltam neki, hogy legközelebb legalább csörögjön ránk és majd mondom, hogy épp alszik vagy nem és ahhoz igazítjuk a látogatást. Azóta nem jött. Ez kb 1 hónapja volt. Illetve jött, amikor anyósom is meg a férjem is itt volt. Szerintetek bunkó voltam?

2013. ápr. 26. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Ha csenget, vagy telefonon csörög mielőtt átmenne, akkor nem kelne fel a lányod!?


Ezek szerint megsértődött....


Ezért nem jó, ha a baba csak csendben tud aludni....

2013. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont ez az , hogy nem csendben alszik, mert mellette én is tevékenykedek, megy a mosógép vagy a mosogatógép, rádió is halkan. Nagyon jókat alszik ezek mellett a zajok mellett is, csak inkább a hirtelen zajra ébred.
2013. ápr. 26. 13:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs csengőnk és a telefon ilyenkor csak rezgésre van állítva, szóval ha hív bárki, másik szobából tudom intézni.
2013. ápr. 26. 13:39
 4/9 anonim ***** válasza:

fura de nálunk is így van

a monoton zajra nem kel fel de a hirtelenre igen.

kezdettől úgy szokattuk,hogy zaj legyen körülötte nehogy egy padlóreccsenésre is felkeljen véletlen.

de hiába a szokatás is,ez is változhat,míg a lányom kicsi volt el tudott aludni akár bombarobbanásra is később már igényelte a csendet..hát ez van.

a leányzó 3 éves a kicsi fiúnk 5 hónapos.

2013. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyébként nem voltál bunkó de igen,megsértődött sógorod.
2013. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked van igazad! Bunkó és tapintatlan dolog! Ez kimeríti a magánlaksértés fogalmát... Én is így csináltam volna, mint te! Ha megsértődött az az ő baja. Egy gonddal kevesebb.
2013. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Én bezárnám a bejárati ajtót,és ha át is akarna menni mikor alszatok nem tud,mert zárt ajtókat talál.

Nekem is volt hasonló gondom.Mi egy udvarban lakunk a szüleimmel,és ők is sokszor rosszkor jöttek,de egy jó ideje megtanulták hogy ha félig le van húzva a redőny,akkor hiába jönnek,mert alszunk.Mielőtt bejönnének megnézik a redőnyt. :-D

2013. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megsértődött így járt. Jól tetted, a lányod a legfontosabb. Ne foglalkozz vele. Hozzánk anyám sem jön ugy h ne csörögne ide, pedig nagyon jó a viszonyunk.
2013. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért sértődött meg, nem haza megy hanem látogatóba egy babához. az a minimum hogy átszól előtte. abszolút nem voltál bunkó.(nálunk anyós jön át napi 3-4szer épp mikor kedve szottyan kopogás és egyéb nélkül, mostanra untam meg és tettem szóvá)
2013. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!