Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tévő legyek? Orvos kell...

Mi tévő legyek? Orvos kell mennem vele lassan? (Hozzátáplálás)

Figyelt kérdés

Kislányom 9 hónapos múlt 18.án.

Nem hajlandó semmit sem megenni.Sem bébikaja semmi olyan ételt amit kanalazni kellene!

Régen megevett gyümölcsöt,meg üveges ételt,ma már semmit.

Mindent kiköpköd nem fogad el semmit!Mit csináljak?

Vigyem el valami orvoshoz???S.O.S

Mert már végképp nem tudom mi tévő legyek!Ha eszem akkor csipeget na de az nem elegendő amit eszik.


2013. ápr. 26. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tápszer ? Lehet a foga! Ha semmi végkép akkor orvos, ha eszik tápszert én várnék lehet csak a meleg akkor vagy a foga vagy a kedve! Ha igy marad orvos!
2013. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És csipegetnék anyit amenyit csak tudok ha azt meg eszi!
2013. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még várnék. Úgyis viszed tanácsadásra köv hónapban, ott rákérdezhetsz. Miket eszik szívesen? Csak azt amit te eszel éppen? Lehet a foga miatt nem nagyon akar enni. Hidd el, ha éhes lesz, enni fog!
2013. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A tápszerrel semmi gond!

A többivel viszont már vagy 1-2 hónapja kűzdök de semmi! Mit csináljak???

2013. ápr. 26. 14:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogzik véletlenül?

Nekünk anno a gyerekorvos mondta, hogy akkor előfordul, hogy rövidebb-hosszabb időre nem hajlandóak kanalazni (kisfiam ilyen volt, ha fogzott, akkor csak a tápszert fogadta el, hiába evett már előtte több mindent)

Vagy esetleg érte valami rossz élmény valami étellel?

Ha elé teszed ő sem kíváncsi? Megfogni, elrágcsálni?

2013. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tápszert szívesen fogyasztja, semmi gond, egye azt.

Pár hétig hagyd a hozzátáplálást, aztán hátha neki is megjön a kedve.

2013. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Egy fogacskája már kibújt!

Nagyon aggódom és ideges vagyok ez miatt hogy nem eszik,remélem ez nem komoly bajra utal :(

2013. ápr. 26. 14:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire segít, de nekem azt mondta a doki amikor nem akart enni a lányom, hogy ha éhes akkor enni fog. Amég fejlődik nincs baj. Anyu azzal próbált vigasztalni hogy én csak a húslevest voltam hajlandó megenni, de csak cumisüvegből :-) Ha mindennap eszik valamennyit és fejlődik akkor nem hiszem hogy nagy gond lenne. Kitartás előbb utóbb csak megjön az étvágya :-)Az én lányom 1éves és ha lehetne mostmár egész nap enne :-)
2013. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva volt, a tápszert nem akarta enni, csak a kanalasat.
2013. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem avédőnő mondta, nyugi, az ő gyereke 1 éves koráig nem volt hajlandó semmit elfogadni. Kérdezz rá, ha mgnyugtat, de semmi baja nem lesz a tápszer is elég, ha a korának megfelelő.
2013. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!