Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mecsek baby teakeveréket...

A mecsek baby teakeveréket meddig lehet tárolni! Odaadni a babának?

Figyelt kérdés
3-5dl vizzel kell leforrázni a filtert, én meg 1dl-t sem tudok vele megitatni egy nap... ha berakom hűtőbe, és másnap megmelegítem, akkor felhasználhatom még? akár harmadnap is?

#Mecsek Baby #baba teakeverék
2013. ápr. 26. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom meddig lehet tárolni, de én minden nap frisset főzök a fiamnak. 4hónapos, ő se issza meg még az összeset. kicsit pocséklás de ez legyen a legnagyobb baj, azt az 5-600ft-ot kibírom havonta. :)
2013. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én minden reggel frisset főztem, és ami megmaradt este kiöntöttem. próbálkoztam én is a hűtéssel, de másnap olyan zavaros lett. engem zavart. de szerintem nem lehet gond másnap,ha sajnálod kiönteni, hisz mi is iszunk az előző napi teából. de harmadnap én már semmiképp nem adnám oda.
2013. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!