Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eleget eszik-e a 3 honapos babam?

Feketeorsy kérdése:

Eleget eszik-e a 3 honapos babam?

Figyelt kérdés
A gondom kicsit osszetett: ket hete vezettem be az uvegbol lefejt anyatej eseteset mert vissza kell mennem dolgozni. Azota a baba persze csak uvegbol hajlando enni es nagy banatomra csak ordit ha a cicit kinalom. A baj viszont az hogy az uvegbol eszik 30-40 ml-t sir es forgatja a fejet es ha elveszem az uveget megnyugszik. Viszont igy 30 perc mulva megint ehes. Ezzel az egesz cecoval viszont nem eszik tobb mint 500ml-t naponta, vagy meg annyit sem. (3700g-al szuletett, 12 hetesen 6200 g)

#cumizavar #fejes #uvegbol etetes
2013. ápr. 27. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
ennyit egy egy hetes baba eszik
2013. ápr. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
a súlyával nincs gond szépen gyarapodott.de ne haragudj hogy mész te vissza dolgozni ,amikor én úgy tudom a gyermek 1éves koráig nem lehet...
2013. ápr. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
már mért ne lehet ha neki az jobb,hát kalap kabát bölcsit azért találták fel
2013. ápr. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
nem bántás képpen kérdeztem ,csak mint már kiderült rosszul voltam informálva...
2013. ápr. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb. testsúlykilogrammonként 150 milit kellene ennie naponta, tehát most 930 milit.
2013. ápr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a cumisüveggel lesz gond, próbáljatok ki másik fajtát.

Az én babám is ezt csinálta, minden etetés rémálom volt, aztán cumisüveget váltottam és lám, szépen eszik.

2013. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahol en elek 2 het a szulesi szabi (amerika, Boston) :((( Szerintetek nem maradnek itthon inkabb????? Orulok hogy 3 honapot tulveszeltunk fizu nelkul....
2013. ápr. 27. 13:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvaloszolnam immar a sajat kerdesem: Panna babam ma 4 honapos es sulya 7.26 kg. Atlagon feluli tehat, kizarolag anyatejes es 700 ml-el tobbet semmikeppen nem fogyaszt el 24 ora alatt. En arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy a testsulykgkentni 150 ml nem mervado. Kipukkadna a babam ha annyit megenne.
2013. jún. 2. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!