Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsöket pároljak...

Milyen gyümölcsöket pároljak a 19 hónapos babámnak, ha nem akarja enni a gyümölcsöt? Pár hónaposan még ette, de már semmilyet semmilyen formában nem akar.

Figyelt kérdés
Mostanában, ha látja, hogy eszek almát, akkor kér belőle, rágcsálja, de az almadarabkákat kiköpi. Sokszor már messziről megérzi a gyümölcs szagát és meg sem akarja kóstolni. Eddig volt, hogy babaitalt adtam neki (de ezekből is csak azt itta, ami átlátszó és nem rostos), de az túl édes, és drága is. Arra gondoltam még, hogy mivel a párolt zöldséget eszi, összepárolom zöldséggel a gyümölcsöt. Melyekkel érdemes?

2013. ápr. 27. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Almát és krumplit külön-külön párolva,majd vegyítve.Alma és cékla is finom együtt.Répával is lehet adni almát.A krumplipüréhez adhatsz gesztenyepürét,körtét.Kísérletezz,hátha...
2013. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

19 hónapos?

Az én lányom is ebben a korban "utálta" meg a gyümmölcsöket. Mi turmixolással vészeltük át ezt az időszakot. Vagyis minden gyümölcsöt bedobtam a centrifugába, ő meg jóízűen megitta. Szerencsére 1-2 hónap után megint visszaszokott a darabolt gyümikre.

2013. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, kipróbàltunk ezek közül pár variációt, de nem váltak be. :(

Mielött megkóstolná már fordítja el finnyásan a fejét....de csak a gyümölcs félékre szóval nem azért mert tele van vagy hasonló.

2013. ápr. 28. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!