Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabát lehet babaszappannal...

Kisbabát lehet babaszappannal fürdetni?

Figyelt kérdés
2 hetes koraszülött babó :)
2013. ápr. 27. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem. A "Baba" termékcsaládnak csak a márkaneve baba, nem kicsiknek való.Rettenetesen szárít.

A gyerekdoki nem írt fel neki patikában kiváltható fürdetőt? Az a legjobb. Vehetsz neki recept nélkül is, csak úgy drágább. Sokáig elég és a legjobb a kicsik bőrének.

2013. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én semmiképp nem fürdetném vele.

Ilyenkor a gyógyszertári hidrophyles fürdető tanácsolt és semmi más.

A szappan egyébként is szárítja a bőrt és egy csecsemőnek még semmi szüksége nincs rá...

2013. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem,az nem nekik való. Gyógyszertári fürdető.3 tubus receptre 300-400 ft. Vagy babafürdetők.
2013. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát inkább ne főleg mert ha még ilyen kis picike akkor lehetnek tőle kiütései meg ilyesmik. Használd a gyógyszertárit szerintem is.
2013. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha koraszülött akkor meg még szárazabb a bőre, vékonyabb, érzékenyebb, mint egy rendes időben született újszülöttnek, szóval semmiképpen nem szappanoznám, inkább tényleg gyógyszertári fürdető, és én még lehet olajoznám is!
2013. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag a gyógyszertári fürdetővel fürdetnék ilyen pici babát. A fiam 10,5 hónapos és még mindig azzal fürdetem.
2013. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sőt még gyógyszertári fürdető sem muszáj, fürdetheted sima tiszta vízzel is
2013. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

NEM.

Nem babatermékeke gyárt, csak mert az a neve. Gyógyszertárit haszáljatok, pici babának az a legjobb.

2013. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó. Én a 4 éves fiamnak vettem ilyen szappant, és még neki is olyan rémesen kiszárította a bőrét a kezén, hogy azonnal lecseréltem.
2013. ápr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!