Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néha ihat 10 hónapos baba kubut?

Néha ihat 10 hónapos baba kubut?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Olyan nincs, h nem! De én SOSE ADNÉK ennyi idősen, kb. 4-5éves korban először! Ezek nem 1 kisbabának valók! Adj neki hipp teát, vagy vizet, vagy bio szörpöt, ami cukor mentes, és csak gyümölcsből áll!
2013. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Én adtam!
2013. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Én sem adnék neki ahogy sió leveket sem.Van aki ad,én nem fogok.
2013. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 stbonaventura ***** válasza:
Szerintem hetente egyszer tízórainál baba vízzel higítva keveset lehet adni. Véleményem szerint ha szomjas a Babád adj neki teát vagy vizet. Nekünk a Humana instant teák váltak be. Sok sikert!
2013. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én sem napi szinten gondoltam csak havi 1-szer!!!!
2013. ápr. 27. 12:38
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Lehet nyugodtan adni, még havi 1x sem kell, sűrűbben is, hetente. Naponta sok lenne, de nem kell ennyire drasztikusan venni. Adj neki nyugodtan, vízzel hígítva.
2013. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom igaz 1 éves, de néha szokott kapni, hetente vagy kéthetente egyszer. Vízzel szoktam neki higítani!
2013. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért.De nem értem,hogy havi egyszer mi értelme van adni?Persze,ha akarsz,akkor rajtad múlik.Az én babám nem fogadta el a teákat,se a vizet.Ezért gyümölcslevet adok neki,néha vízzel hígítva.Kezdetben Szentkirályit.Most a Rossmanost veszem neki,bio,nem tartalmaz hozzáadott cukrot, és nagyon szereti.Az ára is jó.Szerintem jobb mint a kubu.
2013. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Adhatsz, ha akarsz. Nem valószínű, hogy baja lesz tőle... csak MINEK? Miért nem jó a babavíz, esetleg babatea? Ha gyümölcslevet szeretnél, akkor veszel gyümölcsöt, és kifacsarod, lereszeled, leszűröd. De a legjobb mégis a víz.
2013. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért csak havonta egyszer?Miért jó a kubu?
2013. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!